درگیری فیزیکی ساکت الهامی با مطهری؛ نساجی به کمیته اخلاق شکایت می‌کند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

 

باشگاه نساجی مازندران و حمید مطهری سرمربی این تیم قصد دارند در نامه‌ای به سازمان لیگ و ارسال رونوشت آن برای کمیته‌های انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال با ارائه سند، مدرک و شاهد از سرمربی هوادار شکایت کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چند روز گذشته چند باشگاه ایرانی از جمله تراکتور تبریز، نساجی مازندران و هوادار تهران در کمپ گرین پارک کاراتپه اردوی خارجی خود را برپا کرده‌اند و طبیعی است با توجه به محل اقامت مشترک این تیم ها در کمپ گرین پارک، اعضای نساجی، تراکتور  و هوادار با یکدیگر برخورد داشته باشند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2749731

بر همین اساس صبح امروز( پنجشنبه) در سالن غذاخوری و پس از صرف صبحانه، ناگهان ساکت الهامی و تعدادی از دستیارانش به سوی حمید مطهری سرمربی و اسماعیل اسماعیلی سرپرست تیم نساجی مازندران رفته و به زد و خورد پرداختند. الهامی و دستیارش عادل باباپور، مطهری و کمک‌هایش را تهدید کردند که دیگر به آنها اجازه کار در فوتبال ایران را نخواهند داد.

گفته می‌شود، پزشک فصل گذشته نساجی که اکنون همزمان با حضور الهامی در تیم هوادار فعالیت دارد همچنان با باشگاه قائمشهری قرارداد دارد و مطهری در صحبت با این فرد خواستار بازگشت وی به نساجی می‌شود و همین‌ امر دلیل عصبانیت و درگیری الهامی و باباپور  با سرمربی فعلی نساجی بوده است.