درخواست مجدد پرسپولیس برای انجام بازی با حداکثر تماشاگر در ورزشگاه آزادی- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

بر اساس تمام این موارد باشگاه پرسپولیس بار دیگر و در قالب نامه رسمی با هدف رعایت عدالت و رفع تبعیض بین تیم‌ها و ایجاد شور و نشاط اجتماعی نزد دوستداران فوتبال، از سازمان لیگ فوتبال ایران خواست، از هفته بیست‌وسوم لیگ خلیج فارس تا پایان لیگ شرایط لازم را برای برگزاری بازی‌های پرسپولیس، جهت حضور تماشاگران فوتبال و بهره‌مندی هر دو تیم از حضور هواداران‌شان براساس سهمیه قانونی با حداکثر طرفیت ممکن ورزشگاه آزادی، فراهم آورد».

از سوی دیگر شاهد هستیم در خارج از تهران از جمله دیدارهایی که در آنها میهمان بوده‌ایم مجوز استفاده از حداقل ظرفیت ورزشگاه به تیم مقابل داده شده است. در این بین حتی با وجودی که پرسپولیس از این مسئله محروم بوده است و با یک تبعیض آشکار روبه‌رو بودیم نه تنها به این مسئله معترض نشدیم بلکه از این امر استقبال کرده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: «در شرایطی که در مسابقات لیگ گاه شاهد حضور کامل هواداران در ورزشگاه‌ها هستیم، اما نسبت به پایتخت‌نشینان و باشگاه پرسپولیس تبعیض ایجاد شده است و سهمیه اندکی برای بلیت‌فروشی اعلام می‌شود که بالغ بر هفت درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی هم نمی‌شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2863874