درخواست باشگاه آلومینیوم از کمیته انضباطی؛ فیلم مصاحبه حسینی را دوباره ببینید!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

لحظاتی پس از پایان مسابقه تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم اراک و در حالی که اعضای تیم فوتبال آلومینیوم هنوز از ورزشگاه آزادی خارج نشده بودند، به شکل عجیبی در کانال مجازی فدراسیون فوتبال این متن منتشر شد: «با اعلام کمیته انضباطی، مجتبی حسینی سرمربی تیم آلومینیوم اراک به دلیل اظهاراتش علیه داور مسابقه پس از بازی مقابل پرسپولیس با صدور دستور موقت از همراهی تیم خود محر‌وم شد. وی 48 ساعت فرصت دارد از اتهام انتسابی دفاع کند».

آقای مجتبی حسینی پس از پایان بازی، فقط به مدت یک دقیقه با دوربین شبکه سه به‌صورت زنده گفت‌وگو و با کمال احترام و ادب نسبت به داوری صحبت کرد و حتی در طول مسابقه نیز اجازه نداد حتی یک نفر از کادر فنی تیم موضع‌گیری تندی نسبت به داوران داشته باشد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2938497تمام فوتبال ایران، آقای مجتبی حسینی را می‌شناسند و می‌دانند ادب ایشان زبانزد است و همواره با کمال احترام با تمام افراد، به‌ویژه مسئولان و زحمتکشان در عرصه فوتبال صحبت می‌کند، اما اینکه به یکباره اولین ابلاغ محرومیت در فصل جدید متوجه ایشان می‌شود، جای تعجب دارد.

نکته عجیب اینجاست اگر شخصی مثل آقای حسینی که با متانت نسبت به متضرر شدن در بحث داوری صحبت کرد، به این شکل و با آرامش کامل و دور از بی‌احترامی مصاحبه نداشته باشد، پس چطور باید صحبت کرد؟ اگر به این شکل است، پس باید مربیانی که در طول مسابقه اخراج می‌شوند یا در نشست‌های خبری مصاحبه‌های تندی نسبت به داوران و ارکان مدیریتی فدراسیون فوتبال موضع‌گیری دارند، باید تا پایان فصل محروم شوند.

با این وجود، باشگاه فرهنگی، ورزشی آلومینیوم اراک امیدوار است مدیران محترم فدراسیون فوتبال و کمیته محترم انضباطی، مجدداً فیلم مصاحبه آقای حسینی را مشاهده کنند تا نحوه گلایه ایشان نسبت به داوری که آرام‌ترین شکل ممکن را داشت، در صدور مجدد رأی لحاظ نمایند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی محرومیت سیدمجتبی حسینی پس از اظهارنظر درباره داوری دیدار تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل پرسپولیس، باشگاه آلومینیوم اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: