درخشان: مقابل یک تیم با اصالت برد روحیه بخشی به دست آوردیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

 

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خصوص پیروزی تیم ملی برابر اروگوئه در یک بازی دوستانه گفت: بچه‌ها در این بازی یک نمایش منظم داشتند هر چند که اشکالاتی داریم که باید برطرف شود. خط هافبک ما سرعت بالایی ندارد و از طرفی بسیار فشرده و دفاعی بازی می‌کنیم. دفاع کردن تا یک جایی خوب است ولی مهم این است که بتوانیم در جام جهانی برابر تیم‌های بزرگ این دفاع‌ کردن را با تصمیمات درست تحمل کنیم و اشتباهی انجام ندهیم.

درخشان در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی شانس صعود به مرحله حذفی جام جهانی را دارد خاطرنشان کرد: اگر این روند را ادامه دهیم و کمی از لحاظ فنی رشد کنیم می‌توانیم به صعود امیدوار باشیم. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و فکر می‌کنم تیم ملی در کار گروهی هم بتواند پیشرفت کند. امیدوارم با این نفراتی که در اختیار داریم بتوانیم در جام جهانی نتایجی بگیریم که مردم خوشحال شوند.

انتهای پیام‌/


منبع: https://tn.ai/2778541

درخشان خاطرنشان کرد: ما در خط حمله بازیکنان شاخص و خوبی داریم و اگر آنها را تغذیه کنیم می‌تواند راهگشا باشد. از طرفی کی‌روش هم شناخت خوبی از بازیکنان دارد و به‌خوبی می‌داند که از تیمش چه می‌خواهد. ما یک برد روحیه‌بخش برابر یک تیم با اصالت به دست آوردیم و باید بگویم که تیم کوچکی را نبردیم. از طرفی جدا از اینکه خوب دفاع کردیم یک گل تاکتیکی زدیم و این موضوع امیدوارکننده است.