درخشان: از حالا زود است پرسپولیس را تحت فشار بگذاریم/ هر تیمی ممکن است در شروع فصل با مشکل مواجه شود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی در مورد شروع انتقادها از پرسپولیس بابت دو تساوی پی در پی تصریح کرد: از حالا زود است که پرسپولیس را تحت فشار بگذاریم و باید به این تیم فرصت داد تا به شرایط ایده‌آل برسد. هر تیمی ممکن است در شروع فصل با مشکل مواجه شود و اگر این فشار روی پرسپولیس بیشتر شود قطعاً با استرس بیشتری مواجه خواهد شد. پرسپولیس می‌تواند در دو سه بازی بعدی به شرایط خوبی برسد و با اضافه شدن مهاجم خارجی به ترکیب شرایط بهتر خواهد شد.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی خانگی پرسپولیس برابر فولاد، گفت: می‌توان گفت هر دو تیم برای نباختن بازی می‌کردند، ولی در این میان فولاد خیلی بسته‌تر بازی می‌کرد. از طرفی هافبک‌های پرسپولیس هم به خوبی نتوانستند مهاجمان را تغذیه کنند و این مشکلی است که باید برطرف شود. اگر موقعیت مهدی ترابی تبدیل به گل می‌شد شاید وضعیت فرق می‌کرد، ولی مسئله مهم ایجاد موقعیت است و فکر می‌کنم پرسپولیس فقط یک موقعیت جدی در این بازی داشت.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در واکنش به ناراحتی بازیکنان و کادر فنی فولاد از هواداران پرسپولیس هم تصریح کرد: هواداران پرسپولیس نمونه هستند و نباید به تیم حریف توهین کنند. هر بازیکنی که حتی یک دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده است باید حرمتش حفظ شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2760724

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا استفاده از مهدی ترابی در سمت راست تصمیم درستی است؟»، گفت: این مسائل به سرمربی مربوط می‌شود و گل‌محمدی صلاح دیده است که از ترابی در سمت راست استفاده کند. اگر این تغییر جواب ندهد قطعاً گل‌محمدی فکر دیگری خواهد کرد.