داورزنی: غفور خواست تا به جوان ها فرصت داده شود/ در مورد تیم امید از تاج بپرسید- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: غفور در دل دل‌نوشته خود به فدراسیون، ضمن تشکر از دعوت مجدد به تیم ملی، خواسته فرصت به جوان‌ها داده شود تا نسل جدید، آینده والیبال را بسازند و نسل طلایی دیگری ساخته شود.

وی در مورد مشکلات پیش روی والیبال افزود: بحث‌های مالیاتی و اماکن ورزشی از جمله مواردی است که به صورت جدی باید حل شود. فدراسیون‌ها امسال سال سختی در پیش دارند. مسابقات بازی‌های آسیایی و مسابقات قهرمانی آسیا در رشته‌های مختلف را هم در پیش داریم. رقابت‌های انتخابی المپیک را هم داریم و باید با تعامل بیشتر با کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش مسیرمان را با مشکلات کمتری طی کنیم.

داورزنی، عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک درمورد آخرین وضعیت تیم فوتبال امید، خاطرنشان کرد: بهتر است این سوال را از تاج باید بپرسید. درمورد تیم امید باید تعامل‌های خوبی ایجاد شود. این نگرانی در جلسه هیئت اجرایی وجود داشت که با توجه به کمبود وقت وضعیت تیم امید بلاتکلیف است. من سخنگوی کمیته ملی المپیک نیستم و نقشی ندارم، اما امیدوارم این نگرانی‌ها زودتر برطرف شود. 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال در مورد حضور محمد موسوی و امیر غفور در اردوی تیم ملی والیبال اظهار داشت: هر دو بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند. موسوی در حال دنبال کردن کارهایش است و اما غفور، نامه‌ای به فدراسیون نوشته است.

رئیس فدراسیون والیبال درمورد اینکه فدراسیون چه مقدار از بودجه خود را دریافت کرده، تصریح کرد: 100درصد بودجه وزارت ورزش به ما، اندازه 10درصد منابع ما است. از دوستان در وزارت ورزش تشکر می‌کنیم، اما حدود 10 درصد از منابع ما را پرداخت کردند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2876036

وی گفت: سال سختی در پیش داریم و تیم‌های مختلفی را باید اعزام کنیم. همین الان 180 نفر را در اردو تیم‌های ملی مختلف داریم. سال آینده بالای 140-150 میلیارد تومان بابت انجام فعالیت‌های خود نیاز داریم. وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک خیلی سعی کردند به ما کمک کنند، اما 14-15 میلیارد تومان در اختیار ما قرار می‌دهند. ما تلاش کردیم وابستگی خود را به دولت به حداقل برسانیم، اما تغییرات نرخ ارز دست و پای ما را بسته است.