خرید ویدئو وال مشخصات و قیمت ویدئو وال شرکت مهندسی نوآوران تحقیق | asilight

روشنایی زیاد، عدم وجود حاشیه بین اجزا و رنگ های چشمگیر از مزایای اصلی فناوری Direct ویدئو وال View LED است. نرم افزار مدیریت محتوا به کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا محتوای نمایش داده شده را شخصی‌سازی کنند. ویدیووال مجموعه‌ای از نمایشگرهایی هستند که محتوا را بصورت دائم روی مانیتور نمایش می‌دهند. ویدیو وال با استفاده از نوع خاصی از تنظیمات سخت افزاری برای نمایش محتوا استفاده می‌شود. شرکت الکترو تصویر افزار پویش ارائه دهنده ویدئو وال های واقعا Full HD با یونیت های قابل ارتقاء سخت افزاری و نرم افزاری میباشد. مجموع عوامل یاد شده مصرف کنندگان را به خرید و استفاده از این تجهیزات ترغیب می نماید.

  • بسته به نوع صفحه نمایش و نحوه نصب، ویدئو والها را میتوان بصورت مسطح، منحنی حتی سه بعدی ساخت.
  • این مانیتور عریض توسط مرکز ماشین‌های اداری کیومیتا با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا به فروش می‌رسد.
  • اما ویدئووال ها قاب بسیار نازکی دارند به طوری که قابل دیدن نیست و در ظاهر بدون قاب نمایش داده میشوند.
  • فرانت ارائه دهنده تجهیزات تصویری HDMI، انواع مبدل های تصویری، کابلهای ارتباطی و کامپیوتری.

استفاده در نمای ساختمانها جهت زیبایی یا جلب توجه عابرین توسط جلوه های نور و رنگ. برای جستجو در نوشته‌های وب‌سایت، کلمه‌ی کلیدی مورد نظر خود را بنویسید و بر روی دکمه کلیک کنید. تمامی كالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. این ابزارها با توجه به ساختار فنی خود یکی از پرطرفدارترین تلویزیون‌های دیجیتال در ایران به حساب می‌آیند. همچنین شما می‌توانید با توجه به میزان عریض بودن آن انتخابی مناسب داشته باشید. تفاوت یک ماژول ال ای دی با کیفیت و ماژول بی کیفیت چیست؟) به آنها اشاره کرده ایم.

: سیگنال های ورودی ویدئو وال اریون

همانطور که پیشتر اشاره شد در سیستم های ویدئو وال پردازش تصاویر توسط یک پردازشگر خارجی انجام می پذیرد. پردازشگر به عنوان جزئی خارجی سخت افزار بسیار قدرتمند تر نسبت به پردازنده های سایر نمایشگرها دارا می باشد. این برتری موجب میشود video wall یا تلویزیون شهری توانایی نمایش حجم بیشتری از تصاویر وضوح بالا را داشته باشد. با توجه به مطالب ذکر شده در بخش قبل نیاز به نمایشگرهایی که توانایی استفاده در مکانهای عمومی، اداری، تجاری و صنعتی را داشته باشند به سرعت در میان کسب و کارها و کاربران در حال رشد می باشد. نظر به اینکه نمایشگرها و تلویزیون های معمول فاقد قابلیت ها و توانایی های لازم برای کار در چنین محیط هایی آن هم برای مدت طولانی هستند. تولیدکنندگان سیستمهای پخش تصویر مبادرت به تولید نمایشگرهای نسل جدید با اهداف خاص نمودند.

موارد استفاده تبلیغاتی و اطلاع رسانی :

Video wall نسبت به مانیتورهای معمول حساسیت کمتری نسبت به فشار و ضربه دارد. به طوری که برخی از مدل های آنها را می توان بر روی زمین و محل رفت و آمد افراد نصب نمود. ویدئو وال ها می توانندروشنایی و کنتراست بهتری را نسبت به سایر تجهیزات نمایش خصوصا ویدئو پروژکتورها ارائه نمایند. بنابراین امکان استفاده از آنها در محیط های با نور طبیعی یا مصنوعی زیاد بدون نیاز به پوشاندن یا خاموش کردن این منابع وجود دارد. حال آنکه ویدئو پروژکتورها با بزرگ تر شدن تصویر،خروجی کم رنگ و تار تری را ارائه می کنند.

خرید ویدئو وال مشخصات و قیمت ویدئو وال شرکت مهندسی نوآوران تحقیق | asilight

بسته به نوع صفحات نمایش و روش نصب میتوان آنها را به صورت صفحات مسطح، سطوح منحنی ،سه بعدی، سطوح گردان و…. لذا مشخص است کاربردی که برای video wall میتوان متصور بود به شدت فراتر از سایر ادوات پخش تصویر است. به جهت کاربری خاص ویدئو وال ها که برای استفاده طولانی با حداکثر قابلیت اطمینان در نظر گرفته می شوند. طراحی آنها به گونه ای است که هیچ بخش مصرفی نداشته و در طول سالیان نیاز بهحداقل میزان تعمیر و نگهداری دارند. حال آنکه در نقطه مقابل ویدئو پروژکتورها نیاز دارند در دوره های مشخص توسط تکنیسن ها به منظور تعویض قطعات مصرفی خصوصا لامپ های گران قیمتشان مورد بازرسی قرار گیرند.

دلایل و ویژگیهای فنی استفاده از نمایشگرهای شهری یا ویدئو وال صنعتی :