خرید انواع کیبورد کامپیوتر با قیمت مناسب بروزکالا

به علاوه، پاسخ‌دهی این کیبوردها، خیلی سریع‌تر از کیبوردهای معمولی است. صفحه‌کلیدهای طراحی شده برای بازی‌های کامپیوتری معمولا نور زمینه و طراحی ارگونومیک دارند. نحوه آوردن کیبورد مجازی در ویندوز ۷ و روش های فعال کردن صفحه کلید مجازی به همین سادگی که در این بخش آن را ارائه دادیم می باشد. همچنین برای آوردن کیبورد مجازی ویندوز ۱۱ ، ۱۰ ، ۷ و ۸ می توانید به دانلود کیبورد مجازی برای کامپیوتر اقدام کنید. به نظر می‌رسد مشکل غیر فعال شدن صفحه کلید در لپ تاپ حتی دردناک‌تر از کامپیوتر نیز باشد.

  • از آنجایی که در بیشتر مواقع، یک صفحه کلید باید بدون نصب نرم افزار اضافی کار کند(مگر در مواردی مانند کیبوردهای گیمینگ)، چیزی وجود ندارد که بتوان آن را دوباره نصب یا حذف کرد.
  • لاجیتکیکی از برندهای برتر و معروف کیبورد است که کیبوردهای گیمینگ بسیار تخصصی وارد بازار کرده‌است.
  • اقدام به بالا و پایین کردن صفحات کنید که این می توانید در زمان شما موثر واقع شود و در اصلی یکی از ترفند های استفاده از کیبورد کامپیوتر می باشد.
  • به همین دلیل هنگام بازی با کیبوردهای مکانیکی، نسبت به کیبوردهای ممبران، کاربر بازخورد بیشتری را از هر دکمه دریافت می‌کند و می‌تواند واکنش سریع‌تری به اتفاقات درون بازی داشته‌باشد.
  • موارد متعددی وجود دارد که هنگام خرید این وسیله باید مورد توجه قرار گیرد.
  • از کی برد فراسو ، کی برد ای فورتک و کی برد لوجیتک می توان به عنوان بزرگترین تولید کنندگان کی برد استاندارد نام برد.

البته باید توجه داشته باشید که بسیاری از این برنامه‌ها، پولی هستند و باید اشتراک سالانه آن‌ها را خریداری نمایید. دلایل زیادی وجود دارند که در نهایت می‌توانند منجر به غیر فعال شدن صفحه کلید شوند. اما برای فعال کردن مجدد آن، همیشه می‌توانید روی ابزار Device Manager حساب کنید.

A4tech KK3 Wired Keyboard With Persian Letters

برای دانلود کیبورد مجازی گوشی شما میتوانید از طریق Google Play Store اقدام کنید و کیبوردی که بیشتر برای شما کارایی دارد را انتخاب نمایید. مدل های مختلف موس و کابرد های مخفی این ابزار پرکاربرد را میتوانید در مقاله موس کامپیوتر چیست به طور کامل بخوانید. ما در این مقاله از مجله تکنولوژی ایده آل تک قصد داریم به صورت کامل به حل مشکل غیر فعال شدن کیبورد بپردازیم.

اتصالات کیبورد

در مرحله بعد گزینه Touch KeyBoard را انتخاب کرده تا کیبورد مجاری شما فعال شود. حتی با موس معمولی نیز میتوانید تایپ خود را انجام دهید و مهم نیست موس شما از چه برند و چه مدلی است. در جدول زیر، جای انواع همزه در کیبورد فارسی رایج و کیبورد استاندارد فارسی را می‌بینید.

نوع دیگر کیبورد بیسیم نیازی به دانگل نداشته و مستقیما از طریق بلوتوث به دستگاه مورد نظرتان وصل می‌شود. اگر نیاز به کیبورد ساده‌ای دارید که نیازهایتان را برطرف سازد خرید کیبورد بی سیم انتخاب خوبی خواهد بود. دکمه‌های صفحه کلید لپ تاپ (Laptop-size keyboard) معمولاً دارای فاصله کوتاه‌تر برای فشار دکمه است. آن‌ها ممکن است صفحه کلید عددی نداشته باشند و کلیدهای عملیات در برخی موارد نسبت به صفحه کلیدهای استاندارد در جای متفاوت قرار گرفته‌اند. مکانیسم به کار رفته در دکمه‌های لپ‌تاپ شبیه سوییچ‌های قیچی است و بر خلاف صفحه‌کلیدهای کامل، چندان شباهتی به سوییچ پلاستیکی ندارند.

کیبورد گیمینگ

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار