حیدریان سرمربی تیم فوتسال دانشجویان شد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، به منظور حضور تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور برای شرکت در مسابقات بین المللی روسیه (Yekaterinburg) با حکم هادی بشیریان، محمدرضا حیدریان به عنوان سرمربی تیم فوتسال دانشجویان انتخاب شد.

لازم به ذکر است تیم فوتسال دانشجویان با همکاری دانشگاه تهران در مسابقات مسابقات بین المللی روسیه که مرداد ماه سال جاری برگزار می شود شرکت خواهد کرد.

بنابراین گزارش در حکم حیدریان آمده است:

نظر به حضور تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور برای شرکت در مسابقات بین المللی که 28 مردادماه تا 10 شهریورماه در کشور روسیه (Yekaterinburg)  برگزار خواهد شد، با توجه به تجارب و تخصص ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به سمت سرمربی تیم فوتسال دانشجویان منصوب می‌شوید.

همچنین رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی رضا نوری را به عنوان مسئول امور اجرایی و پشتیبانی تیم فوتسال دانشجویان منصوب کرد.

انتهای پیام/
 


منبع: https://tn.ai/2888980

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره‌گیری از کلیه امکانات و استعداد های موجود در پیشبرد امور محوله و نیل به اهداف مورد نظر شاهد موفقیت‌های فنی و اخلاقی در این دوره از مسابقات باشیم.