حلالی: الهلال و الاتحاد؟ پرسپولیس از تراکتور و سپاهان هم عقب تر است/ در ظاهر همه چیز برای تیم گل محمدی خوب است!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2934031

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: غیر از نیاز مبرمی که پرسپولیس به جذب دو مهاجم ششدانگ و گلزن دارد، ترکیب تیم خیلی بالانس نیست و در برخی پست‌ها بازیکن جایگزین مناسب در لیست وجود ندارد. بعد از رفتن گوهری، بازیکنی جایگزین نشده است و در پست دفاع چپ بازیکن تخصصی خوب حضور ندارد و وحید امیری و علی نعمتی در پست غیرتخصصی‌شان بازی می‌کنند. از طرفی قوانین جدید مشکلاتی برای همه تیم‌ها مثل پرسپولیس به وجود آورده است و با این شرایط اگر پرسپولیس بازیکن جدیدی هم بخواهد بگیرد باید از لیستش بازیکنانی را کنار بگذارد که این موضوع نیز کادر فنی را با مشکلاتی روبه‌رو کرده است.

اسماعیل حلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت پرسپولیس پیش از شروع لیگ بیست‌وسوم اظهار داشت: شرایط پرسپولیس را وقتی در ظاهر نگاه می‌کنیم، همه چیز خوب است. سرخپوشان بازیکنان فصل پیش را حفظ کرده و چند خرید خوب هم داشته‌اند، اما وقتی با دقت بیشتری وضعیت تیم گل‌محمدی را نگاه کنیم، می‌بینیم که در فاصله کمتر از سه روز تا نخستین بازی سرخپوشان در لیگ، این تیم هنوز در برخی نقاط با کمبودهایی روبه‌روست. گل‌محمدی برای رفع کمبودهای تیمش نیاز به دو سه بازیکن دیگر دارد تا ترکیبی کامل را به میدان بفرستد.

 

وی ادامه داد: وقتی به شرایط تیم‌های عربی نگاه می‌کنیم و وضعیت تیم‌هایی مانند الهلال، الاتحاد و النصر عربستان را مورد بررسی قرار می‌دهیم، تفاوت‌ها مشخص می‌شود. حریفان آسیایی علاوه بر خریدهای گرانقیمتی که داشتند و دارند اردوهای خوبی برگزار کردند و با تیم‌های بزرگ دنیا بازی‌های تدارکاتی انجام دادند. قطعاً آنها با آمادگی صد درصد در لیگ قهرمانان شرکت خواهند کرد. این شرایط را وقتی با وضعیت پرسپولیس مقایسه می‌کنیم تازه متوجه مشکلات سرخپوشان می‌شویم. پرسپولیس تصمیم داشت یک اردوی تدارکاتی در ترکیه برگزار کند که همان را هم نتوانست انجام دهد. پرسپولیس حتی در مقایسه با تراکتور و سپاهان هم عقب است، چه برسد به الهلال و الاتحاد.

وی در پایان راجع به برگزاری دربی پایتخت در هفته پنجم لیگ برتر تصریح کرد: برگزاری دربی در هفته پنجم خیلی زود بود، چون هر دو تیم هنوز فرم اصلی‌شان را پیدا نکردند و ممکن است که بازی باکیفیتی را شاهد نباشیم، با این تفاسیر من فکر می‌کنم برای دربی هفته پنجم شاگردان گل‌محمدی شرایط بهتری داشته باشند، چون پرسپولیس تغییرات کمتری داشته و نسبت به استقلال از هماهنگی بیشتری برخوردار است.

حلالی در واکنش به طرح این پرسش که در فصل جدید چه تیم‌های جزو مدعیان قهرمانی هستند، گفت: در فصل آینده با شرایطی که از تیم‌ها می‌بینیم، علاوه بر سه تیم فصل گذشته که برای قهرمانی رقابت می‌کردند، تراکتور و حتی گل‌گهر را هم باید به مدعیان اضافه کنیم. من معتقدم لیگ آینده می‌تواند یکی از جذاب‌ترین لیگ‌های چند سال اخیر باشد. بنابراین پرسپولیس اگر بخواهد از قهرمانی‌اش دفاع کند باید از هفته اول با قدرت در بازی‌ها شرکت کند، چون بازی آسانی در فصل آینده نخواهیم داشت و همه تیم‌ها حتی تیم‌های نیمه پایین جدول هم تغییرات زیادی داشتند و خودشان را تقویت کردند.