حضور مدیرعامل و هیئت مدیره پرسپولیس در تمرین امروز + تصاویر- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس که از ساعت 13:45 در ورزشگاه کاظمی آغاز شد، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره با اعضای تیم دیدار و گفت‌وگو داشتند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2864752

در تمرین امروز پرسپولیس که 80 دقیقه طول کشید، بازیکنان پس از کارهای بدنی و کششی، به حفظ توپ در بخش کوچکی از زمین پرداختند و بعد از شوتزنی به سمت دروازه، فوتبال درون تیمی هم با تذکراتی که یحیی گل‌محمدی به بازیکنان می‌داد، انجام شد. در این تمرین که زیر بارش باران انجام شد، سعید صادقی همچنان زیر نظر کادر پزشکی بود و سایر بازیکنان در اختیار کادر فنی بودند و تمرین کردند.

فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس ,

پیش از شروع تمرین، رضا درویش به همراه حسین شهریاری، محمد دلبری، مجید پوراحمدی و حسین خبیری از اعضای هیئت مدیره باشگاه در نشستی کوتاه با اعضای تیم شرکت کردند. در این نشست صمیمانه، هیئت مدیره از تلاش‌ها و زحمات کادر فنی و بازیکنان تیم تقدیر و برای آنها در ادامه فصل آرزوی موفقیت کردند. همچنین در این جلسه چند تن از بازیکنان تیم دغدغه‌ها و مشکلات خود را با مدیران باشگاه در میان گذاشتند و هیئت مدیره نیز اعلام کرد با تمام توان در راه رفع مشکلات باشگاه و دغدغه‌های اعضای تیم تلاش خواهند کرد تا به یاری خدا بتوان در پایان فصل بهترین نتایج را به هواداران هدیه کرد.