حسینی: پیروزی در لیگ ایران خیلی سخت است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی با بیان اینکه استقلال خوزستان تیمی سازماندهی شده بود، گفت: حریف سیستم بازی خودش را عوض و با پنج مدافع بازی کرد. در ابتدای بازی باید به گل می‌رسیدیم تا این‌قدر سختی نکشیم، اما بچه‌ها آرامش خود را حفظ کردند. فرصت‌های خوبی در نیمه اول داشتیم و باید گل می‌زدیم. در شروع نیمه دوم اسیر ضد حملات حریف شدیم و آلومینیوم دقایق زیادی عملکرد خوبی نداشت. با تغییر سیستم و نفرات توانستیم انرژی خوبی به تیم بدهیم و به گل رسیدیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2941516

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سید مجتبی حسینی بعد از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل استقلال خوزستان گفت: این برد را به همه مردم اراک، به‌ویژه بانوان و هوادارانی که به ورزشگاه آمده بودند، تبریک می‌گویم. بازی بسیار دشواری بود. تیم‌هایی که از لیگ پایین‌تر می‌آیند، در شروع فصل بسیار باانگیزه هستند و لیگ برتر را عرصه‌ای برای نمایش توانایی خود می‌بینند.

حسینی درباره ناهماهنگی میان بازیکنان آلومینیوم تصریح کرد: این اتفاق به‌خاطر بی‌نظمی نبود و به‌دلیل فشردگی و پرس بازیکنان حریف اتفاق افتاد. سال گذشته با استقلال خوزستان در جام حذفی بازی کرده بودیم و این تیم را به‌خوبی می‌شناسم. این تیم در دیدارهای خارج از خانه، بر مبنای توپ‌گیری و ضدحمله بازیکنان کناری بازی می‌کند.

سرمربی آلومینیوم اراک در مورد قهر طولانی‌مدت این تیم با پیروزی خاطرنشان کرد: از بهمن سال گذشته نبرده بودیم. پیروزی در لیگ ایران خیلی سخت است. تیمی مانند گل‌گهر سیرجان با هزینه آنچنانی که داشت، امروز مساوی کرد. در فوتبال ایران تیم‌ها سازماندهی شده و بسیار فشرده بازی می‌کنند. قول می‌دهیم هفته به هفته بهتر بازی کنیم و اگر ببریم، خیلی خوب می‌شود.

وی در مورد خروج‌های اشتباه احمد گوهری، دروازه‌بان آلومینیوم اراک عنوان کرد: هفته‌های ابتدایی لیگ را می‌گذرانیم. در مصاحبه قبل از بازی هم گفتم نباید به  اشتباهات فردی بازیکنان گیر بدهیم. اینها جوان هستند و اشتباه فردی در فوتبال پیش می‌آید. باید شاکله تیم به گونه‌ای باشد که فوتبال خوبی بازی کنیم و این موارد را حتماً در آنالیزها رعایت خواهیم کرد.