حسینی: حق نداریم مس کرمان را دست کم بگیریم/ محکوم به برد هستیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

 

حسینی در واکنش به شایعاتی مبنی بر ارتباط کادر فنی مس با جادوگر، تصریح کرد: من اعتقادی به بحث جادوگری ندارم و اطلاعاتی هم در این زمینه ندارم که بخواهم در موردش صحبت کنم. بهتر است به این موضوع ورود نکنم. تمرکز ما روی بازی است و محکوم به برد هستیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2787061

سیداحسان حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیمش و عملکرد آلومینیوم در هشت بازی گذشته گفت: خوشبختانه وضعیت تیم‌مان خوب است. ما در چند بازی اخیر شکست نخوردیم و دروازه‌مان هم با تلاش همه بازیکنان بسته مانده است. در هشت بازی قبلی این شایستگی را داشتیم که بیشتر امتیاز بگیریم و در بازی‌هایی که شکست خوردیم، مستحق باخت نبودیم. تلاش می‌کنیم تا در بازی‌های بعدی از لحاظ امتیازگیری روند بهتری داشته باشیم.

وی در مورد دیدار تیمش برابر مس کرمان تیمی که در این فصل نتایج چندان خوبی نگرفته است، تصریح کرد: در لیگ برتر تیم ضعیف وجود ندارد و هیچ مسابقه‌ای هم قابل پیش‌بینی نیست. مس تیم خوبی است و بازیکنان باکیفیتی دارد. ما به هیچ عنوان حق نداریم آنها را دست‌کم بگیریم. قطعاً بازی سختی داریم، ولی امیدوارم در بازی خانگی روز جمعه به برد برسیم.