حسینی: بازی مقابل تیم نکونام سخت است/ همچنان دوست ندارم درباره داوری حرف بزنم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2787343

حسینی درباره غایبان پیکان برای مسابقه با فولاد گفت: به غیر از امیرحسین غلامی که چند هفته قبل رباط صلیبی‌اش آسیب دید، غایب دیگری نداریم. خوشبختانه می‌توانیم از همه بازیکنان استفاده کنیم.

به همین دلیل او در گفت‌وگویی با بخش رسانه‌ای باشگاه پیکان درباره مسابقه فردا صحبت کرد. حسینی گفت: تیم ما شرایط نسبتاً مناسبی دارد و خودمان را برای بازی با فولاد آماده کرده‌ایم. فولاد تیم سختکوش و پرمهره‌ای است که از کادر فنی بادانشی سود می‌برد. در رأس این کادر جواد نکونام حضور دارد که هم در دوران بازی جزو بهترین‌های کشور بود و هم الان جزو بهترین مربیان فوتبال ایران است. ایشان تیم خوبی را درست کرده است که با سبک خاصی فوتبال بازی می‌کند و می‌بینید که موفق هم بوده‌اند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره داوری مسابقه با فولاد و قضاوت بیژن حیدری در این دیدار گفت: همچنان دوست ندارم صحبتی درباره داوران و عملکرد آنها انجام بدهم. قبلاً هم گفته‌ام که نباید فشاری روی داوران بگذاریم. برای آقای حیدری آرزوی موفقیت در مسابقه عصر پنجشنبه را دارم.

 وی ادامه داد: فولاد هفته گذشته توانست استقلال را در ورزشگاه آزادی متوقف کند. بازی کردن جلوی تیمی که نکونام سرمربی‌اش است کار دشواری خواهد بود، اما تلاش می‌کنیم با دست پُر از زمین خارج شویم.

سرمربی پیکان همچنین گفت: تیم ما یک تیم جوان است که براساس بضاعت‌مان سعی می‌کنیم نتایج خوبی به دست بیاوریم. بعد از تساوی با آلومینیوم اراک سعی کردیم بچه‌ها را به بهترین شکل آماده مسابقه با فولاد کنیم و امیدوارم بچه‌ها با خودباوری توانایی‌های خود را به بهترین شکل به نمایش بگذارند و به آنچه استحقاقش را داریم، دست پیدا کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیدمجتبی حسینی به دلیل ساعت پرواز دیرهنگام اعضای تیم فوتبال پیکان به مقصد اهواز به نشست خبری قبل از بازی با فولاد خوزستان در هفته نهم لیگ برتر نرسید.