حاج صفی: اینجا هستیم تا سخت بجنگیم، گل بزنیم و مردم را شاد کنیم/ روز به روز بهتر و هماهنگ تر شدیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از دوحه قطر، احسان حاج‌صفی در نشست خبری پیش از دیدار با انگلیس اظهار داشت: به نام خدای رنگین کمان. اول از هر چیز تسلیت می‌گویم به همه خانواده‌های داغدار ایران. آنها بدانند که ما در کنارشان هستیم و با آنها همدردیم. از روزی که وارد قطر شدیم، تا الان تمرینات خوبی داشتیم و روز به روز بهتر و هماهنگ‌تر شدیم. بازی دوستانه خوبی انجام دادیم و نقاط ضعف را برطرف کردیم و الان صد درصد آماده بازی فردا هستیم. بازیکن مصدوم نداریم، به جز امید ابراهیمی که در اردوی قبلی از دست دادیم. درباره تیم انگلیس باید بگویم که انگلیس یکی از بهترین تیم‌های دنیاست و بازیکنان خیلی خوبی دارد و ما آنها را به خوبی آنالیز کرده‌ایم. امیدوارم فردا یک بازی خوب انجام بدهیم و همه لذت ببریم و با امتیاز از آن خارج شویم و مردم را خوشحال کنیم.

وی در ادامه افزود: ما در بازی با تونس روی اتفاق گل خوردیم، درست مثل دو بازی قبلی با سنگال و اروگوئه که اتفاقاتی رقم خورد، اما در آن دو مسابقه نتایج خوبی گرفتیم. در بازی با تونس هم مسابقه خوبی انجام دادیم، ولی توپ‌های‌مان تبدیل به گل نشد و توپ‌های آنها روی اشتباهات خودمان تبدیل به گل شد. به هر حال انگلیس تیم خیلی خوبی است و نفرات خیلی خوبی دارد. ما یک تیم هستیم و فردا بهترین عملکردمان را صد درصد اجرا خواهیم کرد و امیدوارم بتوانیم مردم را خوشحال کنیم. شرایط کشور خوب نیست و بچه‌ها می‌دانند. فردا یک بازی خیلی مهم داریم. همیشه اولین بازی خیلی مهم است تا بتوانیم نتیجه بگیریم. امیدوارم با نتیجه از زمین بیرون بیاییم تا بتوانیم مردم را خوشحال کنیم.

مدافع – هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگزاری رویترز  مبنی بر اینکه  «می‌توانید احساس خود و بازیکنان تیم ملی درباره مشکلات ایران را بگویید؟»، خاطر نشان کرد: باید قبول کنیم واقعاً شرایط کشورمان خوب نیست و مردم ما شاد نیستند و همه ناراحت هستند. اگر ما اینجا هستیم دلیل بر این نیست که صدای‌شان نباشیم یا به آنها احترام نمی‌گذاریم. هر چه داریم از مردم است و اینجا هستیم تا سخت تلاش کنیم، بجنگیم و بهترین عملکردمان را در زمین بگذاریم و گل بزنیم و گل‌مان را تقدیم به مردم داغدار ایران کنیم. امیدوارم شرایط آنطور که مردم می‌خواهند رقم بخورد و مردم شاد باشند.

 

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2807370