جهان نجاتی: تمام تمرکز ما رقابت برابر بنگلادش است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی افزود: ما متاسفانه در دقایق 10 و 18 بازی مجبور به انجام دو تعویض اجباری شدیم و دو بازیکن مان به دلیل خطایی که توسط بازیکنان ترکمنستان انجام شد مصدوم شده و زمین بازی را ترک کردند که کار را برای ما خیلی سخت کرد و نظم تیم را از ما گرفت، اما بعد از اینکه بچه‌ها توانستند بازی را در دست بگیرند گلزنی شاگردانم آغاز شد و ما توانستیم با نتیجه 7 بر یک پیروز شویم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان بانوان درخصوص درخشش شاگردانش  اظهار داشت: درخشش بی نظیر محدثه ذلفی (دو گل) و هستی فروزنده (سه گل و سه پاس گل) از بهترین‌های میدان بودند و گلی هم که راحله جعفری زد باعث افتخار است که بگوئیم راحله جعفری از نگاه مربیان ملی جا مانده بود و امسال در لیگ یکی از بهترین‌های تیم شیراز بود که به تیم ملی دعوت شد و در تورنمنت سه جانبه اردن توانست یک پاس گل دهد و در این مسابقات هم که اولین بازی رسمی او بود توانست یک گل به ثمر برساند و مطمئن هستیم که آینده خوبی در انتظار اوست.

 

وی رقابت با بنگلادش را حساس ارزیابی و خاطرنشان کرد: ما تمام تمرکز خود را برای بازی با بنگلادش گذاشته‌ایم و برای اینکه بازیکنان با تماشاگران پرشور بنگلادش عادت کنند به استادیوم می‌رویم و بازی بنگلاش را تماشا می‌کنیم. امیدوارم شرایط آب و هوایی و شرایط این تماشاگران برای حمایت از بنگلادش کار را برای ما سخت نکند و ما بتوانیم برنامه های تاکتیکی خود را اجرا کنیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2865611مریم جهان‌نجاتی در آستانه بازی دوم شاگردانش در مرحله مقدماتی جوانان آسیا به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: نخستین مسابقه ما با تیم ملی ترکمنستان در مرحله مقدماتی جوانان آسیا انجام شد که با توجه به اینکه اولین بازی در هر تورنمنتی می‌تواند حساسترین و سخت ترین بازی باشد تا هماهنگی با شرایط آب و هوایی و فضای استادیوم میزبان مسابقات ایجاد شود.