جریمه مربیان استقلال و منصوریان از سوی کمیته انضباطی- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

رأی صادره در خصوص محرومیت قابل اجرا و در خصوص جریمه نقدی قابل تجدیدنظرخواهی است.

* در خصوص تخلف انتسابی علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فولاد خوزستان مبنی بر توهین نسبت به مقام رسمی مسابقه از طریق مصاحبه با خبرگزاری‌ها و سایت‌های ورزشی بعد از بازی مقابل گل‌گهر، کمیته انضباطی تخلف انتسابی وی را محرز و مسلم تشخیص داد و وی طبق ماده 71 مقررات انضباطی و با رعایت ماده 94 این مقررات، به پرداخت 400 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی به‌مدت 6 ماه در مسابقات رسمی محکوم شد.

خسرو حیدری و بهزاد غلام‌پور، مربیان تیم استقلال به‌دلیل رفتار غیرورزشی هرکدام جداگانه به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

انتهای پیام/+


منبع: https://tn.ai/2875421

حیدر افسری، مدیر تیم گل‌گهر نیز به‌دلیل بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه به 300 میلیون ریال جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت از حضور در مسابقات لیگ برتر که یک جلسه آن به‌مدت 6 ماه تعلیق شد، محکوم است. این رأی قابل تجدیدنظر است.

* تخلف انتسابی مجاهد محمدی مهر مالک تیم خلیج فارس ماهشهر مبنی بر نشر اکاذیب و افترا از طریق مصاحبه در فضای مجازی، با توجه به محتویات پرونده، از سوی کمیته انضباطی محرز و مسلم تشخیص داده شد و مستند به ماده 71 مقررات انضباطی و با رعایت ماده 94 این مقررات، وی به‌مدت یک ماه از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در مسابقات رسمی محروم است و باید 500 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مجتبی سرآسیایی، حسین تراب‌پور، مازیار ربیعی فرد مربیان تیم گل‌گهر سیرجان به‌دلیل رفتار غیرورزشی هرکدام جداگانه به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

کمیته انضباطی به باشگاه سپاهان تذکر داد چنانچه بدرفتاری از سوی تماشاگران تکرار شود با تنبیهات شدیدتری از جمله محرومیت مواجه خواهند شد.

کمیته انضباطی به باشگاه ملوان تذکر داد که چنانچه بدرفتاری از سوی تماشاگران تکرار شود با تنبیهات شدیدتری از جمله محرومیت مواجه خواهند شد.

* دیدار تیم‌های ملوان بندرانزلی و آلومینیوم اراک در هفته 22 لیگ برتر برگزار شد که تیم ملوان به‌دلیل پرتاب اشیا توسط تماشاگرانش که منجر به وقفه بازی شد، به جریمه نقدی 510 میلیون ریالی محکوم شد. این رأی قابل تجدیدنظر است. تیم آلومینیوم اراک نیز به‌دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری باید 240 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدیدنظر است.

* دیدار تیم‌های استقلال تهران و گل‌گهر سیرجان در هفته 22 لیگ برتر برگزار شد که تیم استقلال تهران به‌دلیل فحاشی به مربی تیم حریف توسط تماشاگرانش باید 510 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدیدنظر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و هوادار تهران برگزار و سپاهان اصفهان به‌دلیل سوء‌رفتار تیمی ناشی از 6 بازیکن اخطاری و پرتاب ترقه و مواد منفرجه توسط تماشاگران منتسب به پرداخت 700 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قابل تجدیدنظر است.

* کمیته انضباطی در خصوص شکایت باشگاه صنعت نفت آبادان علیه تیم نفت مسجدسلیمان مبنی بر استفاده از بازیکن غیرمجاز به‌نام میلاد شیخی سلمانی در بازی دو تیم اعلام کرد که پس از بررسی لایحه دفاعیه ارسالی و نظر به اینکه تخلف موضوع ماده 61 مقررات انضباطی احراز نشده است در نتیجه مستند به ماده 95 این مقررات، حکم برائت باشگاه و بازیکن طرف شکایت صادر می‌شود.

* در خصوص تخلف انتسابی کریستوفر کنت، دروازه‌بان تیم فولاد خوزستان مبنی بر توهین نسبت به مقام رسمی مسابقه از طریق مصاحبه با خبرگزاری‌ها و سایت‌های ورزشی بعد از بازی مقابل گل‌گهر، کمیته انضباطی تخلف انتسابی وی را محرز و مسلم تشخیص داد. وی طبق ماده 71 مقررات انضباطی و با رعایت ماده 94 این مقررات، به پرداخت 400 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی به‌مدت 6 ماه در مسابقات رسمی محکوم شد.

اریک بایناما، بازیکن گل‌گهر سیرجان به‌دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) باید 500 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود در مسابقه رسمی لیگ برتر محروم است. این رأی قابل تجدیدنظر است.