جدال بحران زده های شمال و جنوب لیگ به امید احیا شدن- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

هر دو تیم امروز به دنبال احیا شدم هستند تا با خیال راحت به تعطیلات لیگ بروند.

با توجه به شرایط و جایگاه دو تیم در جدول، قطعا مساوی به درد فولاد و ملوان نمی‌خورد و در جایگاه آنها تغییری ایجاد نخواهد کرد. فولاد اگر بتواند انزلی را با 3 امتیاز ترک کند، علاوه بر اینکه مجددا با برد آشتی می‌کند، می‌تواند جای تراکتور در رتبه هفتم جدول را بگیرد. ملوان هم اگر بتواند دومین پیروزی فصلش را مقابل فولاد کسب کند فقط یک پله در جدول صعود می‌کند و در جایگاه چهاردهم قرار می‌گیرد.

از سوی دیگر فولاد خوزستان در بازی‌های گذشته اوضاع روبه‌راهی نداشته است. شاگردان نکونام پس از پیروزی‌ در اصفهان مقابل سپاهان، 6 هفته است که از رسیدن به برد محروم بودند و با 4 مساوی و 2 باخت پیاپی شرایط بدی دارند. نتایج ناامیدکننده تنها نماینده آسیایی کشورمان باعث شد که گرشاسبی مدیرعامل فولاد بگوید حاشیه‌های حضور نکونام در تیم ملی باعث افت فولاد شده و به نوعی تمرکز ‌کادرفنی تیمش از بین رفته است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2797148

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ تیم‌های ملوان و فولاد عصر ساعت 15:30 امروز آخرین مسابقه لیگ برتر فوتبال را پیش از برگزاری جام جهانی در انزلی برگزار می‌کنند. مسابقه‌ای که قرار بود در چارچوب هفته ششم لیگ برتر در تاریخ 19 شهریورماه برگزار شود که به دلیل بارش شدید باران این بازی در آن تاریخ لغو و پس از مدت‌ها بلاتکلیفی به امروز (چهارشنبه 11 آبان‌ماه) موکول شد. این دیدار در شرایطی برگزار می‌شود که هر دو تیم فولاد و ملوان در شرایط بحرانی قرار دارند و به نوعی قرار است دربی بحران‌زده‌های شمال و جنوب را به امید زنده شدن دوباره در لیگ برگزار کنند. ملوان که این فصل بعد از چند فصل غیبت به لیگ برتر صعود کرده، با گذشت 11 هفته از مسابقات فقط صنعت نفت را پایین‌تر از خود در جدول می‌بیند و علی‌رغم اینکه مدیران ملوان همچنان از کادرفنی و بازیکنان این تیم حمایت می‌کنند، اما شاگردان مازیارع زارع به هیچ وجه شرایط خوبی ندارند و اگر همین روند را ادامه دهند یکی از گزینه‌های سقوط خواهند بود.