جباری: امیدوارم پرسپولیس بعضی بازی ها را دست کم نگیرد/ تیم ملی مربی کارنامه دار خارجی می خواهد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی در ارتباط با بازی فردای پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: پرسپولیس در فصل گذشته چند بازی به ظاهر ساده را از دست داد، در غیر اینصورت می‌توانست قهرمان شود. امسال هم این اتفاق تکرار شد و پرسپولیس در مسابقاتی امتیاز از دست داد که برای خیلی‌ها قابل پیش‌بینی نبود. تیم‌هایی مثل نفت مسجدسلیمان چیزی برای از دست دادن ندارند و پرسپولیس باید در این بازی هوشمندانه بازی کند و فکر نکند که بازی ساده‌ای در پیش دارد. با توجه به دیدارهای سخت استقلال و سپاهان در این هفته، گرفتن 3 امتیاز بازی با نفت برای پرسپولیس بسیار مهم است.

 


منبع: https://tn.ai/2859285

انتهای پیام/

جباری در خصوص شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ امسال تصریح کرد: رقابت بین پرسپولیس، سپاهان و استقلال بسیار نزدیک است و هر سه تیم بالای جدول کار سختی دارند. پرسپولیس از لحاظ کادر فنی و بازیکن پتانسیل خوبی برای قهرمانی دارد ولی مهم این است که در 10 بازی باقی مانده کمترین اشتباه را داشته باشد.

بازیکن پیشین پرسپولیس در خصوص بحث انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: چند مربی خوب ایرانی داریم که می‌توانند بین گزینه‌ها باشند و نام یحیی گل‌محمدی را هم نباید از یاد برد. نمی‌دانم فدراسیون قرار است چه تصمیمی بگیرد ولی به نظر من انتخاب یک مربی کارنامه‌دار خارجی می‌تواند تصمیم خوبی باشد، مربی‌ای که بتواند تغییر نسل و تحول خوبی در تیم ملی ایجاد کند.

 

رضا جباری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص برد پرسپولیس برابر سپاهان در اصفهان گفت: بدون شک این بهترین نمایش پرسپولیس در این فصل بود و شاید خیلی‌ها تصور نمی‌کردند پرسپولیس در اصفهان چنین نتیجه‌ای بگیرد. این تیم قبل از رفتن به اصفهان شرایط خاصی داشت. از دست دادن صدرنشینی در لیگ برتر تا حدودی روی تیم فشار ایجاد کرده بود ولی پرسپولیس دوباره نشان داد چه تیم بزرگی است و چگونه در بازی‌های بزرگ نتیجه می‌گیرد. هیچ تیمی نمی‌توانست در اصفهان به تیم پرقدرت سپاهان 4 گل بزند و این برد در ادامه فصل قطعاً پرسپولیس را از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار خواهد داد.