جام ملت های فوتسال آسیا| پیروزی شاگردان هاشم زاده و افزایش امید ژاپن برای صعود با قضاوت بانوان ایرانی + عکس- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

نتایج دیدارهای دور دوم و جداول گروه‌های C و D جام ملت‌های آسیا، پیش از برگزاری دیدار ایران و چین تایپه به شرح زیر است:

فوتسال , محمد هاشم زاده , جام ملت‌های فوتسال آسیا , فوتسال بانوان ایران , فوتسال , محمد هاشم زاده , جام ملت‌های فوتسال آسیا , فوتسال بانوان ایران ,

گروه A
تایلند – عمان، ساعت 17:30، سالن سعد العبدالله شهر کویت
کویت – عراق، ساعت 20:30، سالن سعد العبدالله شهر کویت

فوتسال , محمد هاشم زاده , جام ملت‌های فوتسال آسیا , فوتسال بانوان ایران ,

گروه C
اندونزی 7 – لبنان 2

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله گروهی مسابقات جام ملت‌های فوتسال آسیا امروز ‌(جمعه) با برگزاری سه دیدار از دور دوم مرحله گروهی پیگیری شد.

تیم ملی عربستان نیز که شگفتی دور نخست را با شکست ژاپن رقم زده بود، نتوانست به موفقیت مشابهی مقابل ویتنام دست یابد و با نتیجه 3 بر یک شکست خورد. ژاپن هم با نتیجه 6 بر صفر از سد کره جنوبی گذشت تا با سه امتیاز و کسب جایگاه سوم گروه B، به صعود از گروه امیدوار بماند. در صورت برتری ژاپن مقابل ویتنام و عربستان برابر کره جنوبی در دور پایانی از مرحله گروهی، تیم‌های ژاپن، ویتنام و عربستان شش امتیازی می‌شوند و تفاضل گل تعیین‌کننده تیم‌های صعودکننده خواهد بود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2781743

فوتسال , محمد هاشم زاده , جام ملت‌های فوتسال آسیا , فوتسال بانوان ایران ,

گروه D
ویتنام 3 – عربستان یک
ژاپن 6 – کره جنوبی صفر

شاگردان محمد هاشم‌زاده در تیم اندونزی که در دیدار نخست مغلوب ایران شده بودند، با برتری 7 بر 2 مقابل لبنان در جایگاه دوم جدول گروه C قرار گرفتند. تیم ملی کشورمان از ساعت 20:30 امشب (به وقت ایران) مقابل چین تایپه صف‌آرایی می‌کند که در صورت غلبه بر این تیم، صعود خود را به‌عنوان صدرنشین گروه C قطعی خواهد کرد.

گلاره ناظمی و زری فتحی، دو بانوی ایرانی در تیم داوری دیدار تیم‌های ژاپن و کره جنوبی قرار داشتند و این مسابقه را قضاوت کردند.

گروه B
تاجیکستان – ترکمنستان، ساعت 11:30، سالن سعد العبدالله شهر کویت
ازبکستان – بحرین، ساعت 14:30، سالن سعد العبدالله شهر کویت.

برنامه دیدارهای فردای جام ملت‌های فوتسال آسیا به این شرح است: