جام ملت های زیر 17 سال آسیا| توقف نوجوانان ایران مقابل قطر در شب فرصت سوزی ها/ صعود کره جنوبی قطعی شد + جدول- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

تیم فوتبال نوجوانان ایران ,

تیم فوتبال نوجوانان ایران ,

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌‍‌های فوتبال نوجوانان ایران و قطر در چارچوب دیداری از گروه B رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های زیر 17 سال آسیا از ساعت 17:30 امروز (دوشنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه راجامانگالای تایلند مقابل هم قرار گرفتند که در پایان به نتیجه تساوی بدون گل رضایت دادند.

این رقابت‌ها از 25 خرداد آغاز شد و تا 11 تیر ماه در بانکوک (میزبان مسابقات گروه‌های B ،A و D) و چونبوری (میزبان مسابقات گروه C) پیگیری می‌شود و چهار تیم برتر جواز حضور در جام جهانی 2023 را کسب خواهند کرد.

در این بازی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان بارها به ویژه در نیمه دوم دروازه قطر را تهدید کرد، اما راه به جایی نبرد تا بازی با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یابد.

حسین عبدی سرمربی تیم نوجوانان کشورمان آرشا شکوری، نیما اندرز، حسام نفری، عرفان درویش عالی (کاپیتان)، اسماعیل قلی‌زاده، امیرمحمد رزاقی‌نیا، یعقوب براجعه، کسری طاهری، ابوالفضل زمانی، ماهان صادقی و ابوالفضل ذلیخایی را به‌عنوان 11 بازیکن اصلی راهی زمین کرد.

طبق برنامه نوجوانان کشورمان از ساعت 17:30 روز پنجشنبه یکم تیر ماه مقابل کره جنوبی قرار خواهند گرفت.

تیم فوتبال نوجوانان ایران ,

در دقیقه 66 رضا قندی‌پور به جای ابوالفضل زلیخایی به زمین رفت و محمد عسکری جانشین ماهان صادقی شد. همچنین در دقیقه 3+90 فرجاد فیاض به جای اسماعیل قلی‌زاده وارد زمین مسابقه شد و در دقیقه 6+90 علی همامی‌فر جای امیرمحمد رزاقی‌نیا را گرفت.

تیم فوتبال نوجوانان ایران ,

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2913393

نوجوانان فوتبال کشورمان که در بازی اول خود افغانستان را با نتیجه 6 بر یک شکست داده بودند، با تساوی در بازی امروز چهار امتیازی شدند و در رده دوم جدول گروه B جام ملت‌های زیر 17 سال آسیا قرار گرفتند. در این گروه کره جنوبی شش امتیازی صدرنشین است و قطر با یک امتیاز و افغانستان بدون امتیاز رتبه‌های سوم و چهارم را در اختیار دارند. کره جنوبی با برد در بازی امروز صعود خود را قطعی کرد.

سپیدپوشان ایران که در نیمه اول با تساوی بدون گل از زمین مسابقه خارج شدند، در نیمه دوم با ارائه نمایشی متفاوت و بازی هجومی عنابی‌ها را ناچار به دفاع کردند.

پیش از دیدار ایران – قطر، تیم کره جنوبی در گروه B مسابقات فوتبال جام ملت‌های زیر 17 سال آسیا با نتیجه 4 بر صفر افغانستان را شکست داده بود.