جام جهانی قطر| گفت وگوی ویدیویی تسنیم با مدرس AFC درباره بازی افتتاحیه/ پورنعمت: ایران سلحشور تر از قطر خواهد بود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

 

این مدرس AFC در بخشی از گفت‌وگوی خود با تسنیم با اعلام اینکه این بازی در حد جام جهانی نبود، اظهار داشت: قطر با توجه به هیاهویی که در این سال‌ها با همه امکانات و تمرینات گلخانه‌ای انجام داد، عملکرد خوبی را در شروع مسابقه نداشت و حتی در حد فوتبال آسیا نبود. احتمالاً آنها از لحاظ ذهنی آماده چنین رویداد بزرگی نبودند.

جام جهانی فوتبال , جام جهانی 2022 قطر , تیم ملی فوتبال قطر , جام جهانی 2022 , تیم ملی فوتبال اکوادور ,

پورنعمت همچنین درباره دیدار فردای تیم ملی ایران مقابل انگلیس خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم فوتبال ما سلحشور‌تر از قطر باشد و اینقدر ترسو نیست، ولی انگلیس هم به نسبت اکوادور تیم قوی‌‌تری است. با توجه به شناختی که از کی‌روش داریم او تیم را تحریک می‌کند و انگیزه می‌دهد. امیدوارم بازی خوبی باشد و ما اینقدر راحت گل نخوریم.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال قطر امشب (یکشنبه) در دیدار افتتاحیه جام جهانی 2022 قطر مقابل اکوادور تن به شکست 2 بر صفر داد. در همین رابطه اردشیر پورنعمت کارشناس فوتبال و مدرس AFC در گفت‌وگوی ویدئویی با تسنیم، به بررسی فنی این بازی پرداخته است که این فیلم را در ادامه می‌بیند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2807426