جام جهانی قطر| کی روش: در بازی مقابل انگلیس خیلی چیزها یاد گرفتیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به قطر، کارلوس کی‌روش پس از شکست 6 بر 2 ایران مقابل انگلیس در اولین دیدار گروه B جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: خیلی ممنونم از شما که اینجا هستید‌. بسیار ساده و عملی هست که بگویم در نیمه اول که بازی کردیم بازی تمام شده بود و تنها هدفی که برای تیم مانده بود این بود که بتوانیم متحد و شجاعانه بجنگیم و بتواند فوتبال را مفتخر کنیم. تمام بازیکنانم خیلی خوب بازی کردند. آنها تجربه بازیکنان انگلیسی را نداشتند. در این بازی چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتیم و حالا با شرایطی بهتر برای مسابقه بعدی آماده می‌شویم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا عدم حضورش در سه سال اخیر در تیم ملی تأثیرگذار بوده است و اینکه چه برنامه‌ای برای ادامه مسابقات دارد، تصریح کرد: همانطور که گفتم الان بازیکنانم خیلی بیشتر آماده هستند تا مقابل ولز بازی کنند. سطح مسابقات خیلی بالاست‌ و همه چیز برای ما مهیاست تا خودمان را آماده کنیم. ما همیشه سعی می‌کنیم بازی بعدی را ببریم. باید تمرکز داشته باشیم و مشکلات را بپذیریم. باید از مشکلات عبور کنیم و تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

ادامه دارد…


منبع: https://tn.ai/2807940

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: وضعیت ما این است که همیشه تصحیح کنیم اما نه گذشته را. ما باید آنچه اتفاق افتاد را تصحیح کنیم. اگر آدمی قبل از بازی فکر کند شانس زیادی ندارد کار زیادی هم نمی‌تواند کند. تنها چیزی که در کنترل ماست این است که فکر را آماده کنیم و متأسفانه این مورد در دست ما نیست.

کی‌روش همچنین تصریح کرد: اگر دست من بود نمی‌گذاشتم خیلی اتفاقات بیفتد‌. من کسی نبودم که بتوانم اظهارنظر بیشتری داشته باشم. همه می‌دانند بازیکنان من در چه محیطی هستند که آن محیط بهترین نیست، اما این مسائل محیطی و حاشیه‌ای روی آنها تأثیر می‌گذارد. من آنها را می شناسم؛ آنها می‌خواستند اشخاص افسانه‌ای برای کشورشان باشند و من مفتخرم که با این بازیکنان کار می‌کنم. از آنها تقدیر می‌کنم، اما اگر مثالی بخواهید، باید بگویم اگر بعضی‌ها به استادیوم می‌آیند که ما را حمایت نکنند، نیایند بهتر استو آنها در خانه بمانند بهتر است. ما نیازی به آنها نداریم. ما آنها را برای حمایت می‌خواهیم.