جام جهانی قطر| کاپیتان آمریکا: کار سختی برای پیروزی مقابل تیم باکیفیت ایران داریم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

تیم‌های ملی ایران و آمریکا، از ساعت 22:30 روز سه‌شنبه و در ورزشگاه الثمامه به مصاف هم می‌روند.

کاپیتان آمریکا راجع به دیدار با تیم ملی ایران در دور سوم مرحله گروهی جام جهانی 2022 گفت: باید مقابل تیم باکیفیت ایران روبه‌رو شویم و صد درصد روی این مسابقه متمرکز باشیم. می‌دانیم باید کار را در بازی پایانی تمام کنیم و پیروزی در این مسابقه، دشوار خواهد بود. هنوز کارمان تمام نشده است و باید نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تساوی مقابل انگلیس امتیازات تیم ملی فوتبال آمریکا در گروه B جام جهانی 2022 قطر را به دو امتیاز رساند و حالا یانکی‌ها برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی، به هر سه امتیاز دیدار هشتم آذر مقابل ایران نیاز دارند.

تایلر آدامز کاپیتان تیم ملی آمریکا در گفت‌وگو با رادیو بی بی سی، درباره تساوی با سه‌شیر در این مسابقه اظهار داشت: قطعاً ترجیح می‌دادیم سه امتیاز بازی را بگیریم، اما فکر نمی‌کنم که شایسته پیروزی بودیم. بازی برابری بود و هر دو تیم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتند، اما کیفیت بسیار خوبی از خودمان نشان دادیم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردان برهالتر برابر انگلیس تصریح کرد: از نمایشی که ارائه کردیم، خوشحال هستیم و بازیکنان تا جایی که دیگر توانی در بدن نداشتند، دویدند. مسیری سه ساله و سرشار از بالا و پایین داشتیم. امیدوارم باز هم از چنین بازی‌هایی، احترام بیشتری به دست بیاوریم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2812196