جام جهانی قطر| پاشازاده: آمریکا مقابل انگلیس نشان داد سخت شکست می خورد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

پاشازاده در پاسخ به این پرسش که آیا تیم فعلی آمریکا قوی‌تر از تیم سال 98 است، اظهار داشت: نمی‌توان خیلی راحت قیاس کرد و هر تیمی فاکتورهای خاص خودش را دارد. ما در آن بازی مهم یک برد خاطره‌انگیز را به‌دست آوردیم و امیدوارم فرداشب هم تیم ملی نتیجه لازم را بگیرد و مردم را خوشحال کند.

 

مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بازی حساس ایران برابر آمریکا در دور سوم از مرحله گروهی جام جهانی 2022 گفت: مطمئناً این مسابقه مثل بازی‌مان در جام جهانی 1998 یکی از حساس‌ترین بازی‌های جام محسوب می‌شود و بازیکنان تیم ملی هم به خوبی می‌دانند که این مسابقه چقدر در سرنوشت تیم ملی برای صعود تأثیرگذار است. تیم ما از لحاظ روحی شرایط بسیار خوبی دارد و امیدوارم فردا شب هم شاهد یک بازی خوب از سوی شاگردان کی‌روش باشیم.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان تصریح کرد: هشتم آذر برای من یادآور دو خاطره شیرین است، یکی پیروزی برابر استرالیا و دیگری به دنیا آمدن دخترم. امیدوارم که فردا شب هم یک اتفاق شیرین دیگر را تجربه کنم و تیم ملی بتواند آمریکا را شکست بدهد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2813342

وی در ادامه خاطر نشان کرد: این درست است که حتی با یک مساوی هم می‌توانیم به مرحله بعد برویم، ولی بازیکنان تیم ملی نباید تصور کنند که کار ساده‌ای برابر آمریکا دارند. آمریکا تیمی منسجم است و قدرت بدنی بالایی دارد. آمریکا در بازی با انگلیس هم نشان داد که سخت شکست می‌خورد و بازیکنان ما باید بسیار باهوش و کم‌اشتباه بازی کنند.