جام جهانی قطر| عزت اللهی: به همه دنیا قدرت تیم ملی ایران را نشان دادیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به این موضوع که بازیکنان تیم ایران پس از شکست مقابل انگلستان دور هم جمع شدند و حلقه اتحاد تشکیل دادند و به نظر می‌رسد این موضوع روی روحیه آن‌ها تأثیرگذار بود،‌ گفت: قطعاً خیلی مهم بود. ما زمان کمی داشتیم و باید اول از لحاظ ذهنی خودمان ریکاوری می‌کردیم. خدا را شکر همه بچه ها هم‌قسم شدیم و امروز تیم اصلی ایران و فعل خواستن را نشان دادیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2811723

وی در خصوص جو خوبی که امروز در ورزشگاه وجود داشت، تصریح کرد: ما هر زمانی که همه مردم کنار هم بودیم به همه دنیا نشان دادیم که قدرت تیم ملی ایران چطور است. بازی قبل یک اتفاق بود. خدا را شکر توانستیم حس غرور را به ایرانیان بدهیم که در همه جای دنیا امروز احساس غرور کنند. همانطور که امروز مردم سنگ تمام گذاشتند ما هم اینجا هستیم تا با تمام وجودمان بازی کنیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به قطر، سعید عزت‌اللهی پس از پیروزی 2 بر صفر تیم ملی ایران مقابل ولز در دومین دیدار خود در گروه B جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: ابتدا جا دارد از همه مردم و شما تشکر کنم که امروز وقت گذاشتن و کنار تیم ملی بودند. خدا را شکر پیش شما رو سیاه نشدیم. این برد را اول از همه به مردمی که در استادیوم بودند و شما تقدیم می‌کنم و امیدوارم باعث سربلندی شویم.