جام جهانی قطر| اظهارات ستاره های پیشین انگلیس و آرژانتین درباره دیدار ایران – آمریکا- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی پس از پایان بازی گفت: آمریکا کاملاً شایسته پیروزی بود و بازی شگفت‌انگیزی ارائه کرد. یونس موسی باز هم فوق‌العاده بود و تایلر آدامز در همه نقاط زمین دیده می‌شد. او خستگی‌ناپذیر ظاهر شد و فکر می‌کنم آمریکایی‌ها به خودشان افتخار می‌کنند. آنها یک بازی واقعاً خوب ارائه کردند. ایران در نیمه دوم تیم بهتری شد، اما در دقایقی واقعاً کیفیت لازم را نداشت.

دنی مورفی بازیکن پیشین تیم ملی انگلیس که سابقه بازی در تیم‌های تاتنهام و لیورپول را در کارنامه دارد، به‌عنوان کارشناس شبکه BBC به تحلیل این مسابقه پرداخت.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2814242

آمریکا در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2022، از ساعت 18:30 روز شنبه (به وقت ایران) مقابل هلند صف‌آرایی می‌کند.

جام جهانی قطر – به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران که برای صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی 2022 قطر به یک تساوی مقابل آمریکا نیاز داشت، سه‌شنبه شب با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد و به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.

همچنین پابلو زابالتا مدافع پیشین تیم ملی آرژانتین و باشگاه منچسترسیتی اظهار داشت: آمریکا صد درصد شایسته پیروزی در این مسابقه بود و تیم برتر زمین محسوب می‌شد؛ به‌ویژه در نیمه اول. آنها تلاش کردند دروازه خودشان را بسته نگه دارند و این تنها چیزی بود که پس از گل اول به آن نیاز داشتند. ما بازی مستحکمی از این تیم جوان دیدیم.