جام جهانی قطر| اسکالونی: بازیکنان آرژانتین برای رقابت در بالاترین سطح به دنیا آمده اند- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2816074

وی در مورد انتقادات نسبت به نمایش لائوتارو مارتینس تصریح کرد: مارتینس بارها ما را نجات داده است و همیشه شادی زیادی به ما می‌بخشد. گلزنی آلوارز اتفاقی عالی بود و لائوتارو نیز برای ما گلزنی خواهد کرد.

جام جهانی قطر – به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل اسکالونی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های ملی آرژانتین و استرالیا که به پیروزی 2 بر یک آرژانتین و صعود این تیم به مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی 2022 منجر شد، اظهار داشت: در نیمه اول کار بسیار دشواری داشتیم و بازیکنان حریف به‌صورت همه‌جانبه پرس می‌کردند. در ادامه مسی گل زد و ما بهتر شدیم. بین دو نیمه تغییراتی در تیم ایجاد کردیم و باید اختلاف را بیشتر می‌کردیم.

اسکالونی درباره عدم استفاده از آنخل دی‌ماریا مقابل استرالیا خاطرنشان کرد: داشتن دی‌ماریا روی نیمکت همیشه یک وسوسه است، اما بازی دادن به او در این مسابقه ضرورت نداشت. امیدوارم که آنخل با گذشت زمان، شرایط بهتری پیدا کند و به دیدارهای بعدی برسد.

سرمربی آرژانتین در ادامه عنوان کرد: پاپو گومز به دلیل مصدومیت تعویض شد و احساس کردم که تیم به چیز دیگری نیاز دارد. در نیمه دوم فرصت‌های گلزنی زیادی به وجود آوردیم و از عملکرد تیم راضی هستم. این بازیکنان برای رقابت در بالاترین سطح و بازی در چنین مسابقاتی به دنیا آمده‌اند. همچنین برای مردمی که در ورزشگاه حضور داشتند، شبی به‌یادماندنی رقم خورد.

وی به کار دشوار آرژانتین در این مسابقه اشاره کرد و گفت: با تیم سرسختی روبه‌رو شدیم، اما شایسته نبودیم که در دقایق پایانی اینقدر سختی بکشیم. بازیکنان استرالیا از لحاظ فیزیکی برتر از ما بودند و این یک بازی معمول جام جهانی بود. شرایطی داشتیم که بازی را به این شکل به پایان نرسانیم. فوتبال چنین لحظاتی دارد که باید تا آخرین قطره عرق بجنگید.