جام جهانی قطر| آرنولد: می گفتند بدترین استرالیای تاریخ هستیم/ امیدوارم به ما افتخار کنند- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی استرالیا تمجید ویژه‌ای از شاگردانش کرد و گفت: امیدوارم که در استرالیا به عملکرد ما احترام بگذارند و افتخار کنند. همه می‌گفتند ما بدترین تیم تاریخ استرالیا هستیم و بدترین تیم ملی استرالیا به شمار می‌رویم که راهی جام جهانی شده است. فکر می‌کنم حالا این صحبت‌ها را فراموش کرده‌اند. ما تنها تیم استرالیا هستیم که در دو بازی جام جهانی پیروز شده است.

گراهام آرنولد سرمربی استرالیا پس از این شکست اظهار داشت: باید به این بازیکنان افتخار کنم. می‌دانید ما مقابل تیم سوم جهان بازی کردیم. گل لیونل مسی عالی بود و در ادامه تاوان اشتباه رایان (دروازه‌بان استرالیا) را دادیم. من افتخار داشتم که در دوران بازیگری مقابل مارادونا به میدان بروم و در دوران مربیگری با مسی روبه‌رو شوم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2816076

جام جهانی قطر – به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی استرالیا که با کسب جایگاه دوم جدول گروه D جام جهانی 2022 موفق به حذف تونس و دانمارک شد و به مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات راه یافت، شنبه شب با شکست 2 بر یک مقابل آرژانتین از دور رقابت‌ها کنار رفت.