تیم فوتبال گل گهر مقابل آنتالیا اسپور به پیروزی رسید- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2819988

گل‌گهر، فردا به ایران باز خواهد گشت تا در هفته دوازدهم میزبان هوادار تهران باشد.

در پایان این دیدار که نیمه دوم آن زیر بارش شدید باران برگزار شد، گل‌گهر با نتیجه 2 بر یک، تیم لیگ برتری آنتالیا اسپور ترکیه را شکست داد.

در پایان دو وقت 30 دقیقه‌ای ابتدایی، جدال مهیج و تماشایی دو تیم به تساوی یک بر یک رسید. تک گل آنتالیا اسپور را لوئیز آدرایانو مهاجم برزیلی این تیم به ثمر رساند و گل تیم گل‌گهر توسط یونس شاکری زده شد.

در نیمه دوم بازی (60 دقیقه دوم) حسین اکبر منادی، مسیح زاهدی، اریک بایناما، مرتضی تبریزی، کی‌روش استنلی، امیر شهیم مصطفی شیخ، مهران گلزاری، مهران درخشان‌مهر و میثم نامور برای گل‌گهر به میدان رفتند. در این نیمه نیز برتری با گل‌گهر بود و تک گل بازی را مرتضی تبریزی، وارد دروازه حریف ترک بود.

بازی با توافق سرمربیان دو تیم در 4 وقت 30 دقیقه‌ای برگزار شد که در 60 دقیقه ابتدایی هر دو تیم با 11 بازیکن متفاوت به میدان رفتند و در وقت سوم و چهارم ترکیب هر دو تیم کاملا دگرگون شد.

گل‌گهر در 60 دقیقه ابتدایی با محسن فروزان، آرمین سهرابیان، علیرضا آرتا، مهدی تیکدری، امیر جعفری، علیرضا علیزاده، امین پور علی، نوید عاشوری، امین قاسمی‌نژاد، رضا شکاری و یونس شاکری به میدان رفت. در مقابل، نوری شاهین، سرمربی نام آشنا و بازیکن سابق تیم‌های دورتموند و رئال مادرید از 8 بازیکن ثابت تیمش در ترکیب اولیه استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دومین و مهم‌ترین بازی تدارکاتی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در اردوی ترکیه برابر تیم لیگ برتری آنتالیا اسپور در کمپ اختصاصی این تیم برگزار شد.