توضیح باشگاه سپاهان در مورد خبر درگیری فرناندز در ترکیه- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

در پایان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان وقوع هرگونه درگیری فیزیکی فرناندز و حضور وی در کلوپ شبانه در روز‌های گذشته را قویاً تکذیب می‌کند».

با توجه به اینکه فرناندز بازیکن بشیکتاش ترکیه بوده و همیشه از سوی برخی از رسانه‌های این کشور حاشیه‌هایی برای این بازیکن ایجاد می‌شده، این بار نیز حاشیه جدیدی از سوی همان رسانه‌ها برای فرناندز ایجاد شد و متاسفانه برخی از رسانه‌های داخلی بدون در نظر گرفتن چنین مواردی اقدام به بازنشر این خبر کردند.

پس از پایان اردوی سپاهان در ازمیت ترکیه، مانوئل فرناندز پیش از عزیمت به ایران با اجازه کادر فنی، برای دریافت وسایل خود به استانبول مراجعه کرده و پس از انجام این کار برای صرف شام به رستوران می‌رود.

«پیرو حواشی ایجاد شده در خصوص مانوئل فرناندز، بازیکن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان چند نکته حائز اهمیت است.

در هنگام حضور فرناندز در رستوران  بر سر حضور این بازیکن اسبق بشیکتاش، بین هواداران بشیکتاش و شخص دیگری درگیری فیزیکی به وجود می‌آید که در این میان فرناندز برای میانجیگری به این درگیری ورود می‌کند و هیچگونه برخورد فیزیکی در این مشاجره از سوی فرناندز به وجود نمی‌آید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال انتشار خبر درگیری مانوئل فرناندز، هافبک پرتغالی تیم فوتبال سپاهان در ترکیه در رسانه‌های این کشور، روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان توضیحاتی ارائه و این درگیری را تکذیب کرد. توضیحات روابط عمومی باشگاه سپاهان به شرح زیر است:

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2751836