توضیحات باشگاه استقلال در مورد فسخ قرارداد یزدانی/ مذاکرات با چند بازیکن باکیفیت ادامه دارد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

 

لازم به ذکر است با تفاهم و تعامل موجود میان مدیرعامل و سرمربی استقلال، مذاکرات با چند بازیکن باکیفیت و مؤثر ادامه دارد که به‌زودی با یکی از آنها قرارداد نهایی جهت پیوستن به استقلال امضا خواهد شد».

با این حال به دلیل تخلفات صورت گرفته توسط یزدانی که بر خلاف قرارداد منعقد شده میان او و باشگاه بود، باشگاه استقلال پیش از پایان زمان رسمی و قانونی نقل‌وانتقالات نیم‌فصل، قرارداد خود با این بازیکن را فسخ کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کانال خبری باشگاه استقلال در این مورد نوشت: «با وجود اینکه مدیران باشگاه (استقلال) براساس مذاکرات قبلی و اعلام سرمربی محترم، آمادگی لازم برای توافق و فسخ قرارداد با سیاوش یزدانی را داشتند، اما بازیکن مذکور از انجام این کار سر باز زد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2842383

نکته قابل تأمل اینکه به دلیل رعایت نکردن مفاد قرارداد توسط این بازیکن در گذشته، باشگاه پیش از این هم می‌توانست قرارداد خود با وی را به‌صورت یک طرفه فسخ نماید، اما با توجه به صحبت‌های انجام شده و جهت حفظ شأن و جایگاه سیاوش یزدانی، این امر اتفاق نیفتاد.