توصیه وزیر ورزش بعد از دیدار ایران – نیکاراگوئه؛ تا جام جهانی فقط حمایت!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

سجادی در مورد اینکه آیا از سوی دولت حمایت‌های لازم صورت گرفته است، یادآور شد: هرگونه حمایتی لازم باشد آقای رئیسی و آقای مخبر دستور داده‌اند که انجام شود.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان تیم ملی در دیدار شب گذشته درخواست خاصی از او داشته‌اند یا خیر، گفت: درخواست خاصی نبود. به نمایندگی از هیئت دولت و ریاست جمهوری مأموریت داشتم که خدمت تیم ملی می‌رسیدم و نشست خوبی بود. مباحث دوستانه خوبی مطرح شد و ان‌شاءالله این نشست‌ها ادامه دارد. برنامه‌ریزی می‌کنیم که یکشنبه شب هم جلسه دیگری داشته باشیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2802264

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای حمایت از تیم ملی ایران عازم قطر خواهد شد یا خیر، عنوان کرد: بله. حتماً از طرف آقای رئیسی، دولت و به نمایندگی از مردم کشورمان به قطر می‌روم.

 

وزیر ورزش و جوانان در گفت‌وگویی دیگر درباره اینکه نمایش تیم ملی در بازی مقابل نیکاراگوئه ضعیف بود، تصریح کرد: خیلی هم خوب بود. از الان تا جام جهانی باید بگویید همه چیز خوب بود. با انرژی خوب و مثبت و اخبار خوب به بازیکنان روحیه بدهید و تیم ملی را حمایت کنید.

سجادی در پاسخ به این پرسش که آیا به صعود تیم ملی از مرحله گروهی جام جهانی خوش‌بین است یا خیر، خاطرنشان کرد: همه خوش‌بین هستیم و ان‌شاءالله تیم ملی به دور حذفی صعود کند. پیش‌بینی در ورزش سخت است، اما تیم خیلی خوبی داریم و به این تیم امیدوار هستم. همه آنها عالی هستند.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدحمید سجادی که برای تماشای دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل نیکاراگوئه به ورزشگاه آزادی رفته بود،‌ در پایان این بازی اظهار داشت: درباره بحث فنی کادر فنی باید نظر بدهد. امروز تیم کامل نبود، ولی انجام این بازی لازم بود و ان‌شاءالله برای بازی بعدی مقابل تونس هم شرایط خوب باشد.

وی اشاره کرد: این دوره از جام جهانی شرایط خاصی دارد که برای همه تیم‌ها یکسان است. امیدواریم بچه‌ها بتوانند موفق باشند.

سجادی با ابراز خوشحالی از حضور تیم ملی در جام جهانی قطر بیان کرد: به ایام خاص جام جهانی نزدیک می‌شویم. شرایط تیم ملی روز به روز بهتر می‌شود و حاشیه خاصی نیست. ما کنار تیم هستیم و استدعا می‌کنم همه کنار هم دعا کنیم تا این تیم با سربلندی بازگردد. انرژی مثبت، نگاه خوب و دعای خیر مردم پشت تیم ملی است. یک بازی تدارکاتی مقابل تونس داریم که پشت درهای بسته خواهد بود و امکان پخش آن وجود ندارد. اعضای تیم ملی هم روز دوشنبه به قطر اعزام می‌شوند.