توافق باشگاه پرسپولیس با رادوشویچ/ پرادخت 850 هزار یورو به دروازه بان کروات در 4 قسط- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، بنا بر اعلام امیر علی حسینی که به نمایندگی از باشگاه در جلسه رسیدگی به پرونده تجدید نظر خواهی پرسپولیس در مقر C.A.S در لوزان سوییس شرکت کرده بود، دو طرف برای پایان دادن به اختلاف خود به توافق دست پیدا کردند.

در نشست امروز، داوران دادگاه داوری ورزش بنا بر رسم معمول ابتدا از طرفین دعوا خواستند تا حد امکان برای رسیدن به یک توافق همه جانبه با یکدیگر توافق کنند. بر همین اساس گفتگو بین نمایندگان دو طرف انجام و منجر به نتیجه شد.

با توافقی که امروز صورت گرفت، چند مزیت نیز برای باشگاه پرسپولیس حاصل می‌شود. در وهله اول با احتساب عدم پرداخت سود سالیانه 5 درصدی و عودت بخشی از رقم پرداختی 55 هزار فرانکی، رقمی در حدود 100 هزار یورو صرفه جویی خواهد شد. همچنین پرسپولیس زمان در اختیار دارد تا ظرف یک سال آینده نسبت به پرداخت مرحله به مرحله مبلغ اقدام کند. ضمن آن که در زمان اقدام برای دریافت مجوز حرفه‌ای، این پرونده مشکل‌ساز نخواهد شد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2801824

به این ترتیب دو طرف بر سر پرداخت رقم 850 هزار یورویی از سوی باشگاه پرسپولیس توافق کردند که کمتر از رقم ذکر شده در رای فیفا است. پرداخت رقم 850 هزار یورویی مطالبات رادوشویچ نیز در چهار قسط از 15 ژانویه 2023(25 دیماه 1401) تا نهم نوامبر2023(18 آبان‌ 1402) از سوی باشگاه پرسپولیس تعهد شد.