تهران “جزیره فوتبال” می شود!- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تسنیم

 


منبع: https://tn.ai/2802438

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران همچنین از برنامه ریزی این سازمان برای راه‌اندازی جزیزه فوتبالی در پایتخت خبر داد و گفت: قرار است در برخی از مکان‌های تعیین شده  جزیزه فوتبال فعالیت خود را آغاز کند.

وی همچنین از جانمایی آثار حجمی از جمله توپ و کاپ‌های بزرگ در محل میدان‌های شهر تهران خبر داد و گفت: بر همین اساس قرار است این آثار در میدان آزادی، راه‌آهن، ولیعصر و… قرار داده شود همچنین نصب پرچم ویژه پویش “همه هوادار ایران” در بالای پل‌های شهر انجام خواهد شد.

وی با اشاره به رونمایی از پویش” همه هوادار ایران” تصریح کرد: در قالب این پویش قرار است 80 درصد از سازه‌های تبلیغاتی همزمان با آغاز مسابقات جام جهانی 2022 قطر و با توجه به حضور ایران نیز در این مسابقات به این تبلیغات اختصاص پیدا کند.

انتهای پیام/

صیادی اضافه کرد: از فردا نصب تبلیغات جام جهانی و با محوریت حمایت از تیم ملی فوتبال در این مسابقات در بیش از 80 درصد سازه های تبلیغاتی اعم از سازه های فرهنگی و تجاری انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، رضا صیادی؛ مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در مراسم رونمایی از پویش “همه هوادار ایران” اظهار کرد: در آستانه برگزاری مسابقات جام جهانی 2022 قطر این پویش و کمپین در شهر تهران اجرا خواهد شد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد: مسابقات جام جهانی 2022 قطر امسال حساسیت‌های خود را دارد و یکی رویدادهای مهم است و می‌تواند به عنوان محور وحدت قرار بگیرد و بر همین اساس شهرداری تهران نیز برنامه‌ ویژه‌ای را پیش بینی کرده است.