تشریح آخرین وضعیت دروازه بانی استقلال/ رقابت سخت حسینی و عابدزاده- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

با تصمیم جواد نکونام، محمدرضا خالدآبادی دروازه‌بان جوان و زیر 23 سال فصل گذشته هوادار در لیست خرید آبی‌پوشان قرار گرفت. دو باشگاه برای انتقال این دروازه‌بان به توافقاتی دست یافته‌اند و اگر مشکلی پیش نیاید، به‌زودی به استقلال می‌پیوندد. نکونام برای انتخاب دروازه‌بان اصلی و شماره یک خود، امیر عابدزاده دروازه‌بان فصل گذشته پونفرادینا اسپانیا را به باشگاه معرفی کرد. همزمان با مذاکره استقلال با عابدزاده، جلسه‌ای نیز روز گذشته بین نکونام و سیدحسین حسینی برگزار شد.

حسینی که به واسطه دربی فینال جام حذفی مورد انتقاد هواداران استقلال قرار گرفته بود، در صفحه شخصی‌اش با هواداران خداحافظی کرد، تصمیمی که در سال‌های اخیر چند بار گرفته بود، ولی در نهایت در استقلال ماند. به حسینی گفته شده است که قراردادش را کاهش دهد تا بار دیگر پیراهن استقلال را بر تن کند.

خبر دیگر اینکه، باشگاه استقلال با توجه به اینکه علیرضا رضایی دروازه‌بان استقلال امسال جزو سهمیه بزرگسالان محسوب می‌شود، او را در ازای بخشی از مبلغ رضایت‌نامه سامان فلاح، مدافع پیکان پیشنهاد داده است. باید دید پیکانی که دنبال رضایی بود با این پیشنهاد موافقت می‌کند یا نه.

در مورد عابدزاده باید گفت زمانی که بحث پیوستن علیرضا بیرانوند به استقلال مطرح بود، احمدرضا پدر او که سال‌ها پیراهن پرسپولیس و حتی استقلال را بر تن کرده است، با انتشار استوری از پسرش و لوگوی پرسپولیس از تمایلش برای پیوستن امیر به این تیم خبر داد. با بازگشت بیرانوند به پرسپولیس، بحث حضور عابدزاده در جمع سرخپوشان منتفی شد. پیشنهاد استقلال اما، امیر عابدزاده را دودل کرده است. او احتمالاً باید با پدرش مشورت کند و تصمیم خواهد گرفت که آیا به استقلال برود یا نه.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال در حالی تمرینات خود را در راستای آماده‌سازی برای حضور در بیست‌وسومین دوره لیگ برتر فوتبال پیگیری می‌کند که در پست دروازه‌بانی علیرضا رضایی، سینا سعیدی‌فر و یک گلر از رده‌های پایه را در اختیار دارد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2926404