تساوی استقلال و ملوان در نیمه ای خواب آور- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

دقیقه 34: پس از برخورد ضربه محبی به دیواره دفاعی ملوان، قایدی توپ را به سمت دروازه ملوانان شلیک کرد که این ضربه با اختلاف از بالای دروازه قوی سپید به بیرون رفت.

دقیقه 19: عبدالله حسینی پس از مصدومیت شدیدی که با آن مواجه شد، جای خود را به مصطفی نائیج‌پور داد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2856454

دقیقه 26: مسعود زائر کاظمین پس از عبور از یک مدافع استقلال، وارد محوطه جریمه آبی‌ها شد و توپ را برای سایر مهاجمان ملوان ارسال کرد که این توپ در دستان سید حسین حسینی آرام گرفت.

دقیقه 32: پس از اینکه قایدی در آستانه ورود به محوطه جریمه ملوان صاحب توپ شد، مجید عیدی روی او خطا کرد و با کارت زرد داور مسابقه مواجه شد.

داور: پیام حیدری

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 15:30 امروز (دوشنبه)، با دیدار تیم‌های استقلال و ملوان بندر انزلی در ورزشگاه آزادی پیگیری شد که نیمه اول این مسابقه با تساوی صفر-صفر همراه بود.

در نیمه نخست، دو تیم نتوانستند موقعیت گلزنی خطرناکی روی دروازه هم ایجاد کنند و بازی بیشتر در میانه زمین دنبال می‌شد.

اتفاقات مهم 45 دقیقه نخست بازی به شرح زیر است:

استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، آرش رضاوند، سعید مهری، روزبه چشمی، کوین یامگا، مهدی قایدی و محمد محبی.

ملوان: ایمان صادقی، عبدالله حسینی (19 – مصطفی نائیج‌پور)، سعید کریمی، پدرام قاضی‌پور، مجید عیدی، محمود مطلق‌زاده، صادق بارانی، مسعود زائر کاظمین، سجاد بازگیر، مهران احمدی و سهیل فداکار.