ترابی: بحث من و موسوی یک کُری فوتبالی بود/ همه چیز تمام شد و آشتی کردیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا این درگیری ارزش داشت که اینقدر در فضای مجازی بزرگ شود یا خیر، گفت: شما با این سؤال به دنبال این هستی که اتفاق جدیدی در فضای مجازی ایجاد کنی! بحث ما کاملاً فوتبالی بود. موسوی سابقه حضور در استقلال را داشت و من در پرسپولیس بازی می‌کنم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2834468

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی ترابی پس از پایان جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که امروز (دوشنبه) با حضور او و سید احمد موسوی برگزار شد، اظهار داشت: جلسه خیلی خوب و دوستانه‌ای بود و ان‌شاءالله اتفاق خوبی بیفتد که من و موسوی ضرر نکنیم. همه چیز تمام شد و آشتی کردیم. مشکلی وجود نداشت. بعد از بازی هم گفتم که ضربان بازیکنان در زمان مسابقه بالاست و اتفاقات فوتبالی رقم خورد.

«بینندگان انتظار نداشتند که من عصبانی شوم،‌ اما از کوره در رفتم و عذرخواهی می‌کنم.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: همه چیز فوتبالی بود و ختم به خیر شد. برخی صحبت‌ها انجام و کُری‌هایی خوانده شد که نباید عصبانی می‌شدم. صحبت‌های نشست امروز دوستانه بود و حسن‌زاده (رئیس کمیته انضباطی) و سایر اعضا دوست داشتند کمک کنند. امیدوارم تصمیم خوبی بگیرند و ان‌شاءالله رأی این پرونده را اعلام می‌کنند.

ترابی در ادامه عنوان کرد: کُری رد و بدل شد و تمام شد. من بعد از بازی این را گفتم، اما به نفع برخی رسانه‌ها نبود و زیاد روی آن مانور ندادند. این رسانه‌های معلوم‌الحال دوست داشتند حرف‌های دیگری زده شود.

وی در مورد فشاری که ظرف مدت اخیر در فضای مجازی روی او به وجود آمده است، گفت: این فشار اصلاً برای من مهم نیست. من به کف جامعه نگاه می‌کنم و ان‌شاءالله اتفاقات خوبی رخ بدهد.