تارتار: برای بازی با نفت اگر انگیزه نداشته باشیم، سخت ترین بازی فصل مان می شود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2879626

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: خوشحالم در شهری هستم که خاطرات بسیار خوبی را همراه تیم نفت و هواداران پرشور و خونگرمش داشته‌ام. فکر می‌کنم هواداران نفت فردا محروم هستند، ای کاش بودند تا به جذابیت‌های این دیدار کمک بیشتری می‌کردند.

تارتار در پایان گفت: خاطرات خوبی از این شهر دارم و دوست ندارم نفت سقوط کند، اما فوتبال شغل ما بوده و باید با تمام توان کارمان را انجام دهیم. امیدوارم با برد، هواداران ذوب‌آهن را خوشحال کنیم و روند خوب‌مان را ادامه دهیم. چند مصدوم هم داریم، اما محروم نداریم.

وی ادامه داد: ‌بازی فردا می‌تواند یکی از سخت‌ترین بازی‌های این فصل ما باشد، اگر انگیزه ما به اندازه انگیزه بازیکنان نفت نباشد. به هر حال فکر می‌کنم فردا بازیکنان نفت می‌خواهند با تمام وجود و انتحاری بازی کنند، چون امید دارند با برد در دیدار فردا به جدول برگردند. به این موضوع واقف هستیم و صحبت‌های لازم را با بازیکنان انجام داده‌ایم و سعی می‌کنیم فردا از بازیکنانی استفاده کنیم که انگیزه بیشتری دارند. انگیزه در دیدار با نفت برای ما مهم است و باید پا به پای بازیکنان حریف بدویم و بجنگیم تا ان‌شاءالله بتوانیم موفق باشیم.

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود: به جز بازی فردا، برای نفت آرزوی موفقیت دارم. واقعاً دوست ندارم این تیم از گردونه لیگ برتر خارج شود. این مردم حق دارند که تیم خوبی داشته باشند و امیدوارم با رسیدگی بیشتر نفت حفظ شود. بازی فردا سخت است و با توجه به اینکه نفت می‌خواهد برنده باشد ما باید خیلی باهوش و باانگیزه باشیم و از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم. روی این مسائل کار کرده‌ایم و ان‌شاءالله به هدف‌مان که برد است، برسیم. ما بدون استرس هستیم و فقط به برد فکر می‌کنیم. زمین ورزشگاه مساعد است و این اجازه را به دو تیم می‌دهد که کیفیت خوبی را ارائه کنند. جا دارد از کسانی که مسئول نگهداری زمین هستند، تشکر کنم.