تارتار: باید خط حمله گل گهر را کنترل کنیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی در پاسخ به این پرسش که غیبت چند بازیکن تأثیرگذار گل‌گهر چقدر می‌تواند به موفقیت ذوب‌آهن در بازی فردا کمک کند؟ گفت: گل‌گهر برای سهمیه بسته شده و در هر پست 2،3 بازیکن خوب دارد، قطعاً غیبت بازیکنان تاثیرگذار است و سعی می‌کنیم که از این موضوع استفاده کنیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2876318

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل گل‌گهر گفت:  بازی سختی برای هر دو تیم است. گل‌گهر در کورس سهمیه قرار دارد و در 2،3 سال گذشته سرمایه‌گذاری خوبی کرده و نتیجه آن را هم دیده است. این تیم از تیم‌های باکیفیت فوتبال ما است. ما هم روند خوبی داشتیم که وارد تعطیلات عید شدیم. بازی سختی با استقلال داشتیم و با توجه به بضاعت‌مان نمایش قابل قبولی داشتیم هرچند بازنده شدیم. با توجه به شکست هفته گذشته، به دنبال کسب پیروزی در دیدار فردا هستیم و روی نقاط ضعف و قوت گل‌گهر کار کرده‌ایم. حریف ما با ریسک بالایی حمله می‌کند و گل‌های زده‌ بالایی دارد. باید هوشیار باشیم و از ضعف آنها هم استفاده کنیم تا 3 امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره داوری بازی فردا گفت: قبل از بازی صحیح نیست که تمرکز گروه داوری را به هم بزنیم. همه می‌دانند که در 2،3 سال گذشته هیچ تیمی به اندازه ذوب‌آهن از ناحیه داوری ضربه نخورده است. برای تیم داوری بازی فردا و همه داوران آرزوی موفقیت دارم.

تارتار درباره آخرین وضعیت مصدومیت سلیمانی عنوان کرد: سلیمانی در اختیار کادر پزشکی بوده و باید ببینیم تا فردا شرایطش چگونه خواهد بود.

سرمربی ذوب‌آهن در واکنش به این موضوع که با توجه به شرایط خوب تیمش در بازی‌‌های خانگی، می‌تواند مقابل گل‌گهر هم موفق باشد؟ تصریح کرد: بازی سختی داریم  و فکر می‌کنم هر تیمی که باهوش‌تر عمل کند موفق می‌شود. ما در خانه خوب بودیم و آنها هم بیرون از خانه خوب ظاهر شدند، خیلی باید هوشیار باشیم، خط حمله آنها را کنترل کنیم، در دفاع کم‌اشتباه باشیم و از ضعف‌های آنها استفاده کنیم.

وی ‌در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کند در پایان فصل به جایگاهی که مدنظرش بود، خواهند رسید؟ گفت: از ابتدای فصل هدف‌گذاری‌مان این بود که نسبت به فصل گذشته جایگاه بهتری به دست بیاوریم. فوتبال واقعاً اتفاقاتی را دارد که نمی‌توان از قبل پیش‌بینی کرد. مصدومیت‌ها خیلی به ما صدمه زد و در بخش هجومی تیم ما آسیب دید. هنوز 6 بازی باقی مانده و می‌توانیم شرایط بهتری پیدا کنیم. تنها انگیزه ما همین است که جایگاه بهتری در پایان فصل به دست بیاوریم، چون جایگاه پایان فصل  در آینده کادرفنی و بازیکنان خیلی تاثیرگذار است. با بازیکنان هم که صحبت کردم این موضوع را گفتم که اگر جایگاه خوبی داشته باشیم قطعاً خواهان بیشتری خواهند داشت.