تاج: مطمئنم در جام جهانی نتایج خوبی رقم می خورد/ هیچ وقت تیم ملی اینقدر سرحال نبوده است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2806873

رئیس فدراسیون فوتبال با یادآوری تجربه‌اش از بابت حضور در سه جام جهانی گفت: هیچ وقت تیم ملی را به این اندازه سرحال و قبراق ندیده بودم یا اینکه بهتر است بگویم کمتر دیده بودم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج شامگاه شنبه با حضور در جمع ملی‌پوشان فوتبال کشورمان اظهار داشت: از همه شما (ملی‌پوشان فوتبال ایران) متشکرم. به لحاظ اینکه برای کشور، پرچم و مردم کشورتان تلاش می‌کنید.

وی همچنین خاطر نشان کرد: اطمینان دارم که اتفاقات خوبی طی روزهای آتی رقم می‌خورد. در این بین مهم این است که شما تلاش‌تان را می‌کنید و آنچه دارید در طبق اخلاص می‌گذارید.

«مطمئنم در جام جهانی نتایج خوبی رقم می‌خورد.»، تاج با بیان این جمله تصریح کرد: امیدوارم برای خودتان، خانواده‌های‌تان و مردم کشورتان افتخارآفرین باشید و باعث سربلندی شوید.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: شما در زمین فقط 11 بازیکن نیستید. شما بیش از 11 نفر هستید، یک کشور هستید و از بهترین‌ها.

 

وی در ادامه افزود: خیلی خیلی امیدواریم که نتایج خوبی کسب کنید. شما سزاوار بهترین‌ها هستید. به شخصه اعتقاد دارم که با تلاش شما نتایج خوبی رقم می‌خورد.