تاج: مشکل خلیل زاده و کنعانی زادگان حل شد؛ کار الاهلی غیر منطقی بود/ کمپ قطر امکانات محدودتری نسبت به روسیه دارد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

تاج ادامه داد: این امکانات در اختیار قطر نیست و فیفا آن را به تیم ایران تخصیص داده است. فیفا این محل را داده و آن زمان فدراسیون ما هم گرفته است؛ اگر قرار بر تعویض بود باید همان زمان انجام می‌شد و الآن مجالی برای تعویض نیست ولی مجالی برای ترمیم و رفع مشکلات است که در حال انجام آن هستیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2797648

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج درباره دلخوری کارلوس کی‌روش از شرایط شجاع خلیل‌زاده و حسین کنعانی‌زادگان و عدم حضور این دو بازیکن در تمرینات تیم ملی اظهار داشت: به نظر می‌رسد امروز این بازیکنان رسیده‌اند. با آقای شیخ حمد (رئیس فدراسیون قطر) صحبت کردم. باشگاه الاهلی کار غیر منطقی انجام داده بود. این دو بازیکن هم برگشتند و فکر می‌کنم امروز هم به تمرین بیایند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه گفته می‌شود کی‌روش از وضعیت کمپ تیم ایران در قطر ناراضی است، گفت: چیزی برای شفاف‌سازی نیست، در قطر تعدادی هتل وجود دارد که به 32 تیم دادند. کمپ ایران را ندیدم اما طبق صحبتی که با کی‌روش داشتم؛ محل اسکان ما در قطر مانند کمپ لوکوموتیو که در جام جهانی روسیه داشتیم نبود و امکانات محدودتری دارد.

وی در واکنش به سوالی درباره انتخاب جایگزین مهدی مهدوی‌کیا در تیم امید گفت: فعلاً که بحث امید مطرح نیست!

وی در مورد جلسه هیئت رئیسه فدراسیون در روزهای گذشته عنوان کرد: جلسه خوبی بود؛ به هر حال خیلی وقت بود هیئت رئیسه جلسه‌ای نداشت و صحبت‌های متفاوتی می‌شد. مسائل جاری و موضوعاتی بود که باید دنبال می‌کردیم و خدا را شکر جلسه خیلی خوبی بود.