تاج: سقف بودجه نمی گذاشتیم تا سال آینده اعلام ورشکستگی می کردیم/ 4 ورزشگاه آماده میزبانی از بانوان هستند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از آغاز فعالیت کانال ویژه ورزش بانوان در زیرمجموعه رادیو ورزش، درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها گفت: ما ورود بانوان را خواهیم داشت. شورای امنیت ملی خوشبختانه این موضوع را تصویب کرده و کارگروهی برای آن تعیین شده است که تصمیم‌گیری درباره نحوه اجرا را برعهده دارد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2918505

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره جدیدترین خبرهای فدراسیون به رادیو ورزش گفت: تفاهم‌نامه‌ای با عراق امضا کرده‌ایم که به نفع ماست و اردوهای بیشتری را در آنجا برگزار می‌کنیم. آنها نیز در کرمانشاه و خوزستان حضور پیدا می‌کنند. علاوه بر این، در حال امضای تفاهم‌نامه مهمی با عربستان هستیم، زیرا ما دو قدرت فوتبالی آسیا به شمار می‌آییم.

وی در مورد باشگاه‌های فوتبال کشورمان تصریح کرد: سقف بودجه قراردادها را تعیین خواهیم کرد. اگر این کار انجام نمی‌شد، مجبور بودیم تا سال آینده اعلام ورشکستگی کنیم و بگوییم همه باشگاه‌ها زیان‌آور هستند. با این حال به دنبال ساماندهی هستیم.

تاج درباره نحوه اجرای این طرح خاطر نشان کرد: وزارت کشور، وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و دو دستگاه اطلاعاتی برای چگونگی ورود بانوان برنامه‌ریزی می‌کنند. آمدن و نیامدن بانوان دیگر مطرح نیست. در ورزشگاه‌هایی مثل گل‌گهر، سپاهان، ذوب‌آهن و غدیر اهواز که مناسب است، بانوان حضور پیدا خواهند کرد. ورزشگاه آزادی هم باید آماده شود.