بیرانوند: در اواخر دربی به مساوی هم راضی بودم/ بازیکنان تیم ملی حواله ای نگرفتند که برگردانند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2824598

بیرانوند عنوان کرد: بعد از بازی ولز 15 هزار دلار پاداش گرفتیم ولی می‌دانید که قبل از بازی آمریکا نفری 7 هزار دلار برای خیریه اختصاص دادیم؟ شما این چیزاها را نمی‌بینید. قبل از بازی آمریکا بیش از 6 میلیارد (تومان) نذر کرده بودیم که مردم را خوشحال کنیم آن هم از 15 هزار دلاری که از جیب دولت نبوده و برای پاداش فیفا و AFC بوده است.  فدراسیون لطف کرده و بخشی از پول فیفا را به بازیکنان داده و بقیه فدراسیون‌ها هم می‌توانند این کار را انجام دهند.

بیرانوند تصریح کرد: این پولی که به عنوان پاداش گرفتیم، از جیب دولت نیست. زحمت کشدیم و پاداشی از فیفا و AFC  گرفتیم. فدراسیون‌های هندبال و بسکتبال و رشته‌‌های دیگر هم می‌توانند این کار را انجام دهند. این حق همه ورزشکاران است که پاداش بگیرند. اگر برای بازی ولز 15 هزار دلار گرفتیم، 7 هزار دلار آن را برای خیریه گذاشتیم.

وی اضافه کرد: خداراشکر با این بازی خوب شکست نخوردیم. بازی خوبی انجام دادیم و حیف بود که شکست می‌خوردیم. در اواخر بازی حتی به مساوی هم راضی بودم چون واقعاً این بازی حیف بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند بعد از دیدار پرسپولیس و استقلال در دربی 99 پایتخت که با تساوی 2-2 به پایان رسید، گفت: فکر می‌کنم یکی از بهترین بازی‌های پرسپولیس در دربی‌های این چند سال بود. واقعاً لذت بردم از بازی. استقلال چند شانس داشت و از دو موقعیتش استفاده کرد ولی همه دیدید که پرسپولیس بازی مالکانه خوبی انجام داد و می‌توانستیم در نیمه اول کار را تمام کنیم.

وی درباره اینکه گفته شد بازیکنان تیم ملی جهانی حواله‌ها را پس داده‌اند، یادآور شد: اصلا حواله‌ای داده شده که برگردانیم؟ آقای نبی را پیدا و سؤال کنید کدام حواله را به ما دادند؟ بچه‌ها هیچ حواله‌ای نگرفتند. قرار بود قبل از جام جهانی حواله داده شود ولی دَم بچه‌های تیم گرم که تا الان هیچ حرفی نزده‌اند. آخرین تماسی که با سجادی داشتیم گفتند اوکی می‌شود ولی تا الان این اتفاق رخ نداده است. خیال مردم راحت باشد که بازیکنان پول زیادی نگرفته‌اند.

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس با اشاره به حواشی دریافت پاداش بازیکنان تیم ملی، گفت: شما رسانه‌ها برای من خیلی عزیز هستید ولی بعد از جام جهانی تمام بازیکنان تیم ملی را مقابل پیشکسوتان گذاشتید. پیشکسوتان  به قبرستان می‌رفتند، شما جلوی آنها را می‌گرفتید و می‌گفتید بازیکن تیم ملی پاداش گرفته است. بازیکن تیم ملی یک هزار تومانی نگرفته و حواله‌هایی که درباره آن صحبت می‌شود برای پاداش صعود به جام جهانی بوده است که تا الان نیز یک حواله را هم تایید نکرده‌ایم.