بک لینک چیست و چه تاثیری در سئو سایت دارد؟ آنیز وب-بک لینک گلدلینک

بک لینک چیست و چه تاثیری در سئو سایت دارد؟ آنیز وب-بک لینک گلدلینک

با توجه به نکاتی که در این صفحه توضیح داده شد، می‌توانیم نتیجه بگیریم همیشه صفحه یا سایتی که دارای بک لینک بیشتر و بهتری است در مبارزه با رقبایی که هم سطح او هستند پیروز خواهد بود. از هر دو نوع فالو و نوفالو استفاده کنید تا ساختار لینک بیلدینگ طبیعی به نظر برسد. این نوع بک لینکها بسیار کم تاثیر و بی تاثیر می باشد و هزینه برای دریافت این نوع لینک ها عملآ کاری بیهوده است، پس زمان و هزینه خود را برای دریافت لینک های مفید صرف کنید. دقت کنید بر عکس مزخرفی که بعضی از متخصص نماها میگن لینک نوفالو میگه این مطلب درست و قابل ارجاع است ولی در مورد کل سایت من مطمئن نیستم.

  • اگر شما محصولتون آموزشی است که مثلا به مردم یاد می ده که چطور در خانه برای خودشون صابون درست کنن، اونوقت شما در گوگل سرچ می کنید “درست کردن صابون”، “صابون درست کردن” و امثال این ها.
  • بعد از گذشت ۳ تا ۶ ماه به احتمال ۹۰ درصد به ازای هر کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل خواهید بود.
  • تا همین چند وقت پیش هم هیچ لینکی به سایت نمیدادم تا تعداد پست ها و بازدیدها بیشتر بشه و الان چند ماهی هست که شروع کردم به لینک دادن به دسته بندی های مرتبط سایتمون.
  • یعنی به صورت کلی محتوای به درد بخوری داشته باشید که اصلا افرادی به سایت شما مراجعه کنند و گوگل بخواهد برای بک لینک، به شما رتبه بده.

بنابراین همیشه جانب تعادل را رعایت کنید، دامنه‌های مختلفی را برای گرفتن بک لینک انتخاب کنید و از سایت‌های معتبر و ارزشمند استفاده کنید. پس بک لینک دوفالو همان چیزی است که برای سئو اهمیت دارد و برای بک لینک‌سازی باید دنبال سایت‌هایی باشید که این کار را انجام می‌دهند. بک لینک که به لینک‌های ورودی و لینک‌های یک طرفه هم معروفند، آن دسته از لینک‌هایی هستند که کاربران را از سایت A به صفحه‌ای از سایت B (یعنی سایت شما) می‌رسانند.

هر کسب‌وکاری معمولاً در این قسمت لینک صفحه اصلی وبسایت را درج می‌کند. از کلمات کلیدی دقیق استفاده شده باشدبا این سه نکته، گوگل می‌فهمد که سایت لینک شده چه محتوایی دارد و برای چه کلمه کلیدی باید رتبه‌بندی شود. اگر این دو سایت به هم بک‌لینک دهند گوگل اثر زیادی به آن نمی‌دهد. این صفحه با محتوای با کیفیت توانسته نیاز کاربران را برطرف کند. با این که وبسایت به تنهایی در کیفیت بک‌لینک تاثیرگذار است، اما خیلی وقت‌ها دیده می‌شود بک‌لینک صفحه‌ای از یک وبسایت نه چندان مشهور و مهم خیلی قوی‌تر تاثیر گذاشته است.

به چه موضوعی علاقه مندید؟

بک لینک رای اعتماد در گوگلنتایج تحقیقات مرتبط نیز گویای همین امر بک لینک چیست است. در تحقیقاتی که روی تاثیر بک‌لینک روی رتبه سایت‌ها انجام شده، نتایج نشان دهنده ارتباط مستقیم و قوی تعداد بک‌لینک یک سایت از دامنه‌های واحد، با ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجوی آن سایت دارد. بک لینک‌های با کیفیت منجر به افزایش رتبه یک سایت در نتایج جستجوی گوگل می‌شوند. با آنچه تاکنون بیان شد، فهمیدیم بک لینک چیست و همچنین با انواع بک لینک‌ها آشنا شدیم.

مثلا اگر شما در حوزه ورزش هستین، می تونید از رشته کلمات زیر برای سرچ در گوگل استفاده کنید. در واقع، مردم فقط بهش لینک ندادن، صدها پست راجع به این تکنیک نوشته شده. و مردم دوست دارن این پست را در شبکه های اجتماعی با اشتراک بزارن.

در صورتی که رپرتاژهای آگهی در اکثر مواقع تنها با یک بار خرید، به طور همیشگی در سایت مبدا خواهد ماند. گوگل با فهمیدن این مشکل، آپدیتی با نام پنگوئن را برای موتور جستجوی خود منتشر کرد. الگوریتم پنگوئن وظیفه داشت تا با بک لینک‌های زیاد و بدون ارزش مقابله کند. پس از این، دیگر رنک گرفتن با لینک‌های زیاد آسان نبود و در صورت تکرار می‌توانست منجر به حذف شما از نتایج شود. هدف الگوریتم پنگوئن، بیشتر بر روی کیفیت لینک‌ها است تا کمیت آنها.

بک لینک چیست ؛ نحوه ایجاد و دریافت بک لینک با کیفیت و معتبر

ما دردوره پایه سئوتمام اصول و مقدمات سئو را و اینکه گوگل چطور کار می‌کند، آموزش داده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم برای درک کامل و تسلط روی مفاهیم و کارکرد سئو، حتما در آن شرکت کنید. بیشتر کسب و کار ها روابطی با تامین کنندگان، فروشندگان، مشتریان و همکارانشان دارند. اگر شما در همچین جا هایی لیست شوید، برای کسب و کار شما بسیار مناسب خواهد بود. برای پیدا کردن این نوع لیست ها باید بفهمید که رقبای شما در کجا لیست شده اند، به پروفایل لینک آنها نگاهی بیاندازید و جاهایی را پیدا کنید که بفهمید جای شما در ان خالی است. یکی از معیار های نمایه لینک عالی ، پیوند های مرتبط است که ارزش بالایی را منتقل می کنند.

با بهره‌مندی از خدمات سئو آژانس پاسخ می‌توانید با خیالی آسوده از نتایج سئو خود مطمئن شوید. این آژانس که به صورت تخصصی با همه مشاغل همکاری داشته، می‌تواند به بهبود وضعیت کسب و کارهای مختلف بپردازد و با تجربه کافی، به بهبود سئو سایت بپردازد. زمانی که ربات‌های گوگل یک صفحه را بررسی می‌کنند، لینک‌های آن صفحه را نیز شناخته و به آدرس لینک‌ها مراجعه می‌کنند. به این ترتیب ربات گوگل در این مسیر به حرکت می‌پردازد و باعث بالا رفتن بازدید و رتبه سایت می‌شود. در سال‌های اخیر، بک لینک تنها به عنوان لینکی برای انتقال اعتبار در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که بتوانید از بک لینک درست استفاده کنید، نتایج بسیار بهتری دریافت خواهید کرد.