بُرد خفیف تیم ایران مقابل نیکاراگوئه با حضور جوان ها/ بدرقه نصفِ تیم ملی تلفات داد- اخبار اخبار جام جهانی 2022 قطر – اخبار ویژه نامه ها تسنیم

دقیقه 55: میلاد سرلک با کارت زرد داور مواجه شد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2802253

دقیقه 30: ابوالفضل جلالی از روی خط دروازه شوت هافبک نیکاراگوئه را دفع کرد.

دقیقه 76: شوت هافبک نیکاراگوئه از فاصله 30 متری از بالای دروازه بیرون رفت.

تیم ملی درحالی موفق شد در این بازی به پیروزی خفیف یک گله دست پیدا کند، که موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد نکرد و در آن سو بازیکنان گمنام نیکاراگوئه بارها موفق شدند خود را به محوطه جریمه ایران برسانند و حتی دروازه ما را تهدید کنند.

دقیقه 62: خطای هافبک نیکاراگوئه‌ای روی مهدی ترابی عصبانیت شدید بازیکن کشور‌مان را به دنبال داشت.

دقیقه 15: روی پاس اشتباه مدافع نیکاراگوئه، امید نورافکن در گوشه محوطه جریمه به توپ رسید. ارسال زمینی او به سمت نقطه پنالتی با عبور آریا برزگر از روی توپ همراه شد تا مهدی ترابی موفق شود نخستین گل بازی را به ثمر برساند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 19:35 امروز (پنجشنبه) در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی نیکاراگوئه رفت که این دیدار با برتری یک گله شاگردان کارلوس کی‌روش به پایان رسید.

دقیقه 65: امید ابراهیمی که تنها یک دقیقه از حضورش در زمین گذشته بود دچار مصدومیت شد و از بازی بیرون رفت. به نظر می‌رسد مصدومیت این بازیکن به حدی است که ممکن است جام جهانی را از دست بدهد.

دقیقه 77: نفوذ بازیکنان نیکاراگوئه به داخل محوطه جریمه، ‌مهاجم این تیم را در موقعیت خوب شوتزنی قرار داد که این موقعیت توسط حسینی دفع شد.

نیمه دوم:

ترکیب ایران:‌ بازی علیرضا بیرانوند (64 – سیدحسین حسینی)، سید آریا برزگر (77 – علی صادقی)، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی (77 – سامان تورانیان)، میلاد سرلک (64 – امید ابراهیمی (67 – شجاع خلیل‌زاده))، ابوالفضل جلالی، وحید امیری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، رامین رضاییان، امید نورافکن (64 – مهدی هاشمی‌نژاد) و روزبه چشمی.

دقیقه 2+90: پاس وحید امیری به علی صادقی، این بازیکن را بیرون از محوطه جریمه در موقعیت خوب شوت‌زنی قرار داد که شوت سرکش این بازیکن جوان با اختلاف کمی از بالای دروازه نیکاراگوئه به بیرون رفت.

نیمه اول:

مهدی ترابی در دقیقه 15 تک گل این بازی را وارد دروازه حریف کرد.

دقیقه 72: ارسال رامین رضاییان با ضربه سر محمدحسین کنعانی‌زادگان همراه شد که این توپ با اختلاف زیادی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 50: مارکو فیگوئرا سرمربی تیم ملی نیکاراگوئه به دلیل اعتراض به داوری با کارت زرد جریمه شد.

به دلیل اینکه برگزاری این بازی در خارج از زمان فیفادی بود، تیم ملی ایران بازیکنان لژیونرش را به غیر از بازیکنان شاغل در قطر، در اختیار نداشت و در طول بازی در کنار بازیکنان بزرگسال، از بازیکنان جوان نیز استفاده کرد.

دقیقه 13: ارسال بازیکن نیکاراگوئه به محوطه جریمه تیم ملی با شوت بازیکن حریف از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 88: ضربه سر صادقی توسط دروازه‌بان نیکاراگوئه دفع شد.

دقیقه 49: آریا برزگر با کارت زرد داور جریمه شد.