بهترین دکوراسیون خانه های کوچک از 20، 30، 40 و 50 متری

این در حالی است که بحث دکوراسیون داخلی منزل شما را با انواع سبکهای چیدمان از گذشته تا به امروز آشنا کرده و موجب آن میشود که با اطلاعات و آگاهی کافی بتوانید در میان سبکهای مختلف چیدمان در دنیا، سبکی را که بیشتر به شما و روحیات و سلیقه شخصیتان نزدیک است را برگزینید و خانهتان را منحصر به خودتان کنید. در ادامه این مقاله 15 مورد از انواع سبکهای دکوراسیون داخلی منزل را به شما معرفی کرده و راجع به جزئیات آنها با شما صحبت خواهیم داشت. چوبها را به روشهای گوناگون دستهبندی میکنند که ما در ادامه به معرفی چند مورد از آنها خواهیم پرداخت. چیدمان منزل، مهمترین خواسته خانواده است به شیوهای که بتواند آرامش آنها را برای زندگی تأمین کند.

مبلمان مورد استفاده در این سبک کاملاً مدرن نیست، اما تقریباً به روز هستند. دکوراسیون داخلی منزل تا به امروز به عنوان یک علم مستقل توانسته است با توجه به متر و ملاکهای اصولیاش، سبکهایی را ارائه دهد که هر کدام به صورت کاملاً مستقل با الهام از رواشناسی محیطی و روح انسانها، روانشناسی و علم رنگها و علم چیدمان و دانش فنگ شویی یا همان اتمسفر حاکم ناشی از نحوه چیدمان، طبقه بندی شدهاند و داستان متفاوتی دارند. مطمئناً سایه مناسب خاکستری میتواند این مکان را از سنتی به حالت مدرن و اندکی پیچیده، تبدیل کند و قرمز میتواند آن را از حالت طاقت فرسا و خسته کننده به نمایی کاملاً نمایشی تبدیل نماید. یک تغییر رنگ ساده قطعاً میتواند طراحی داخلی آشپزخانه شما را به روشهای امروزی، به روز کند.

امیدواریم که با الهام از آنها و نمونه عکسهایی که نشان دادیم ، بتوانید طراحی مناسبی داشته باشید. اگر آشپزخانه کوچکی دارید، به منظور استفاده هر چه بهتر از فضای کوچک، به ایدههایی نیاز دارید که این فضا را هر چقدر بزرگتر نشان دهد. برخی ها معتقدند استفاده از رنگ های تیره باعث کوچک نشان دادن محیط می شود اما من معتقدم استفاده از رنگ های تیره می تواتند با بهره گیری از نور پردازی های مناسب و به جا محیط پیرامون را بزرگتر و شیکتر نشان دهد. با توجه به فضای محدود این حمام، با نصب دوش در فرورفتگی می توانید بهترین استفاده را از فضا ببرید. بهتر است از یک هود بزرگ در آشپزخانه سنتی خود استفاده کنید. آشپزخانههای سرگرم کننده و فانتزی بسیاری با رنگهای روشن وجود دارد اما شما باید آن را براساس فضای آشپزخانه موجود، طراحی کنید.

اگر فضای کافی برای دکوراسیون آپارتمان نقلی ایجاد نکنید، ظاهر معمولی فضای منزل را از دست خواهید داد. از پنل چوبی میتوان در امتداد راهرو در ورودی و یا به عنوان میز دست شور در سرویس بهداشتی نیز استفاده کرد. البته این بلاک ها چوبی نبوده و در اصل کاشی های طرح چوب هستند که ظاهری بسیار شبیه به چوب دارند. البته که سلیقه شخصی افراد نقش چشمگیر و قابل توجهی در سبک چیدمان یک خانه دارد. البته انتخاب پارچه کاملاً سلیقهای بوده و به بودجه در دسترس افراد بستگی دارد. اما خوب است بدانید که دکوراسیون داخلی منزل و طراحی داخلی دو بحث کاملاً مجزا در دو گرایش کاملاً تفکیک شده هستند. اگر در دو طرف تالار، راهروها کمی پهن تر باشند آنرا تخت گاه می گویند . تعداد زیاد اثاثیه ، ظروف و ابزارهای ساخته شده از چوب ، به ویژه چوب کنیا ، فضای گرم و دنجی را به آن می بخشد. برای این کار، یک راهنمای مناسب برای شما تهیه کردهایم که ویژه دکوراسیون ویلا میباشد. سبک شناسی در دکوراسیون داخلی منزل یا طراحی داخلی ویلا خود به عنوان یک مهارت محسوب میشود. فاکتورهای زیادی وجود دارد که شما در هنگام طراحی داخلی آشپزخانه جدید یا بازسازی آن باید به آنها توجه کنید.

این کار بدون اسـتفاده از ایجاد دیوار و تغییر آنچنانی در ساختار خانه بـه شما کمک میکند یک دکوراسیون زیبا برای محیط حاصل کنید. همانطور که میدانید ایدههای مختلفی برای طراحی داخلی ویلا وجود دارد که میتوانید بر اساس آن، محیط زندگی خود را زیباتر و دلنشینتر تغییر دهید. برای هر سبک میتوانید از رنگهای خاص استفاده کنید. اکسسوریهای مورد استفاده در آن شامل گلدانهای بزرگ، ساعتهای بزرگ و وسایل دکوری آنتیک هستند. مبلمانها حالت قدیمی داشته و وسایل حصیری، پشمی، چرم و طرح پوست حیوانات در این سبک کاربرد زیادی دارد. به دلیل تنوع مبلمان و کاربرد اونها، انتخاب و چیدمان اهمیت زیادی پیدا میکنه و همین اصول فضای شما رو خوب یا بد میکنه. اگر نیاز به کاهش موثر هزینهها را دارید، شاید بتوانید چیدمان فعلی آشپزخانه را حفظ کرده و دربها، وسایل و اتصالات کابینت را جایگزین کنید. سعی کنید همه وسایل و وسایل آشپزخانه را داخل کابینت را جای دهید. بنابراین قرار دادن همه کفش ها در قسمت ورودی باعث به هم ریختگی و شلوغی آن قسمت می شود. اولین قدم در طراحی داخلی کاستن از لوازم و اشیای غیر ضروری است، بیشتر مردم گویی ناچارند که در هر متر مربع از فضا تا می توانند اشیای و اکسسوری بیشتری بگنجانند.

طراحی و اجرای نمای ساختمان ها محدودیت ها و شرایط ویژه ای مثل موقعیت و مکان ساختمان، بافت منطقه، شرایط تعیین شده از طرف شهرداری، مسائل اقتصادی و… حتماً ابتدا لحظه ای راجع به نمای کلی آشپزخانه فکر میکنید – واقعاً به دنبال طرحهای هیجانانگیز هستید یا ترجیح میدهید ایدههای آرامشبخش طراحی داخلی خانه پنجاه متری را اجرا کنید؟ به طور کلی عوامل زیادی وجود دارد که باید آنها را در این مسیر، در نظر بگیرید. به طور کلی سعی کنید فضای خانه را روشن و دلباز نگه دارید، حریم خصوصی را با وسایلی مثل پرده و پارتیشن ایجاد کنید و توجه خاصی نیز به نورپردازی داشته باشید. توضیحات شومینه: طبقه ی دوبلکس که متعلق به شخص کارفرما بود، به دو طبقه ی عمومی (طبقه ی سوم) و خصوصی (طبقه ی چهارم) تقسیم شد. از یک طرف، یک بوم شفاف که منظره از خارج را فراهم می کند، یکپارچگی هماهنگ با محیط زیست ؛از سوی دیگر، یک بوم نارنجی حریم خصوصی لازم را تضمین می کند. کفپوش لمینت نیز می تواند خیس شدن را کنترل کند. البته بیشتر افراد، ساعات زیادی از روز را در آشپزخانه خود سپری میکنند، بنابراین، رنگ سفید واقعاً میتواند یک انرژی را در آشپزخانه ایجاد کند.

اما این سلیقه اگر به صورت اصولی و با قاعده اجرا شود به درستی بیانگر خانه دلخواه شما خواهد بود. در هر صورت هر خانهی تراژ پایینی شرایط خاص خودش را دارد و باید چیدمان و دکوراسیون آن اصولی و با فکر انجام شود. در این سبک اگر مبلمان و اشیای بزرگ در چیدمان ساده و مدرن باشند، اکسسوریها دارای جزئیات بیشتری انتخاب شده و به سمت کلاسیک بودن میروند و بلاعکس. آنچه مهم است در رابطه با سبک معاصر یا امروزی بدانید این است که ماهیت اکسسوریها در آن سبک حرف اول را میزنند. خانه تان چه بزرگ باشد چه کوچک باید از گیاهان استفاده کنید، حتی ابعاد و اندازه این گیاهان هم خیلی مهم نیست، چیزی که مهم است؛ شادابی خاصی است که این گیاهان به فضای شما می بخشند.

امروزه دکور کردن یا اصطلاحاً دیزاین کردن یک خانه از مقوله سلیقه شخصی فراتر رفته و به یک متود که شما و محل زندگیتان را منحصر به خودتان میکند تبدیل شده است. در سنین نوجوانی انتخاب رنگهای تند یا تیره عجیب نیست اما اگر با اثرات رنگها آشنا باشین، میتونین هم مطابق سلیقه فرزندتون عمل کنید و هم با انتخاب رنگهای مکمل فضا رو تعدیل کنید تا اثرات منفی بر روحیهش نداشته باشه. در این مطلب دکوراسیون داخلی خانه ای که با رنگ های تیره و نور پردازی زیبایی طراحی شده است را با هم مشاهده خواهیم نمود. بنابراین فضای داخلی خانه ایرانی تان را با پرده های بسیار ضخیم که اجازه عبور نور را نمی دهند، تاریک نکنید. آشپزخانه خود را با مبلمان و لوازم جانبی، بیش از حد اشغال نکنید. به علاوه، استفاده از جعبههای پرینت دار به عنوان عناصر دکوراسیون، بیش از همه حس نوستالژیک باز شدن کارخانههای متعدد در اروپا را بازسازی میکند.

حال با توجه به فضای فراوانی که در اطراف دف وجود دارد می توان به سایر تزئینات نیز پرداخت، به عنوان مثال در قسمت پایین دف می توان از یک دیوار کوب آینه کاری استفاده شود که باعث جلوه خاص محیط می شود. آشپزخانه اغلب قطب اصلی خانه است و خانمها به آن بسیار اهمیت میدهند، بنابراین طراحی زیبا و جذاب آن بسیار اهمیت دارد؛ اگر با فکر مناسب و ایدههای صحیح، این کار را دنبال کنید به نتیجه میرسید و در غیر این صورت، کاری دلهرهآور خواهد بود! رسیدن به محل کار ضمن احترام به مشتری و جذب درآمد بیشتر باعث میشود کارکنان از فضای کار خود لذت بیشتری ببرند و بازدهی کاری شما بالاتر برود.

مطالعه مقاله تخصصی “ایدههای دکوراسیون که باعث آرامش بیشتر شما میشوند!” به شما کمک میکند این راهکارها را بیاموزید و از آن برای منزل یا ویلای خود استفاده کنید. برای این که با انواع سبک طراحی داخلی بیشتر آشنا شوید و بدانید که چه ویژگیهایی دارند، تا انتهای بحث ما را همراهی کنید. پیش از اینکه عموم مردم با تاثیرات شگفتانگیز یک دکوراسیون داخلی منزل اصولی و تخصصی آشنا شوند، تصور میکردند که چیدمان یک خانه و دکور کردن آن از یک الگو و چهارچوب خاص و معین که براساس یک قاعده اصولی تنظیم شده است، پیروی نمیکند و این سلیقه افراد است که حال و هوا و اتمسفر یک خانه را از خانهای دیگر متمایز میکند.