بزرگ: مس کرمان را خانه خودم می‌دانم/ مردم آبادان لایق بهترین‌ها هستند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

شروین بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره جدایی‌اش از صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بعد از اتمام لیگ چند پیشنهاد داشتم و در نهایت هم تصمیم به جدایی گرفتم. برای صنعت نفت هم آرزوی بهترین‌ها را دارم و امیدوارم مشکلات مالی این تیم برای فصل بعد برطرف شود، مردم آبادان و هواداران صنعت نفت لایق بهترین‌ها هستند و روزهایی را که برای این تیم بازی کردم، فراموش نمی‌کنم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که چرا مس کرمان را انتخاب کرده است، گفت: من قبلاً چند سال اینجا بازی کردم و مس را مثل خانه خودم می‌دانم. مس از لحاظ امکانات و زیرساخت‌ها شرایطی مشابه با مس رفسنجان و گل‌گهر سیرجان دارد و این موضوع برای بازیکن مهم است. با شناختی که از کادر فنی و مجموعه مس داشتم در نهایت تصمیم به انتخاب این تیم گرفتم و امیدوارم فصل خوبی را همراه با این تیم پشت سر بگذارم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2745141

مهاجم جدید تیم فوتبال مس کرمان در مورد اینکه هدف مسی‌ها در این فصل قرار گرفتن در چه رتبه‌ای از جدول است، خاطر نشان کرد: فوتبال که قابل پیش‌بینی نیست، ولی طبیعتاً وقتی تیمی به لیگ برتر صعود می‌کند در سال اول هدفش ماندن در لیگ است. با این حال ما تلاش می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.