برگزاری تورنمنت فوتسال کاسپین در آذر ماه/ رایزنی برای پرداخت حقوق مربیان تیم ملی- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احسان اصولی رئیس کمیته فوتسال، لیلا یارمحمدی رئیس دپارتمان فوتسال همراه با وحید شمسایی و ابوالفضل کریمیان، سرمربی و سرپرست تیم ملی فوتسال عصر روز سه‌شنبه نشستی مشترک داشتند و پیرامون مسائل مربوط به این تیم با هم گفت‌وگو کردند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2755376

پرداخت حقوق مربیان تیم ملی و پاداش سه پیروزی ملی‌پوشان در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا، از مهمترین نکات مطرح شده در نشست فوق بود. با توجه به عدم برگزاری جام ملت‌های آسیا در فیفادی، شمسایی از اصولی درخواست کرد که نامه‌نگاری‌های مربوطه را برای حضور حسین طیبی، مسلم اولادقباد و سعید احمد عباسی در تیم ملی انجام شود.

فدراسیون تایلند از کمیته فوتسال درخواست کرده که نام 14 بازیکن را برای شرکت در تورنمنت تایلند اعلام کند که مربیان تیم ملی قصد دارند با 16 بازیکن عازم تایلند شوند. تیم‌های ملی ایران، تایلند، آنگولا، مراکش، ویتنام و فنلاند در این تورنمنت به مصاف هم خواهند رفت.

همچنین تورنمنت کاسپین پس از سه سال قرار است در آذر ماه امسال برگزار شود. تیم‌های ملی ایران، روسیه، قزاقستان و آذربایجان در این تورنمنت شرکت می‌کنند که هنوز میزبان این تورنمنت مشخص نشده است. در نشست فوق صحبت‌هایی در مورد احتمال میزبانی ایران در این مسابقات مطرح شد.