برگزاری آخرین تمرین تیم ملی پیش از دیدار مقابل کنیا با حضور میهمانان ویژه- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

یکی از بخش.های اصلی تمرین امروز، تمرکز بازیکنان در تصمیم‌گیری در کمترین زمان ممکن بود که در این تمرین قلعه‌نویی با استفاده از توپ و کنز‌های تمرینی، بازیکنان را به تصمیم‌گیری سریع و انتخاب بهترین تصمیم تشویق می‌کرد. در یکی دیگر از بخش‌های تمرین امروز بازیکنان تیم ملی بدون حضور دروازه‌بانان در زمینی کوچک با استفاده از چهار دروازه کوچک به بازی درون تیمی پرداختند. همزمان با این بازی، چهار دروازه‌بان حاضر در اردو نیز زیر نظر مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی تمرینات اختصاصی خود را انجام دادند.

مهدی محمد نبی، هدایت ممبینی، طهمورث حیدری، تارقلی‌زاده (مدیر بین‌الملل فدراسیون فوتبال) و محمد اسفندیارپور (مدیرعامل باشگاه گل‌گهر) امروز با حضور در مرکز ملی فوتبال، تمرین تیم ملی را نظاره کردند.

پیش از شروع تمرین بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال بانوان ایران در زمین چمن مرکز ملی فوتبال حاضر شدند و با بازیکنان تیم ملی عکس یادگاری گرفتند و تا پایان تمرین بازیکنان قلعه‌نویی را تماشا کردند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2872515

این تمرین مانند روزهای گذشته از ساعت ١6:٣ در «پک» آغاز شد و بازیکنان پس از انجام تمرینات ابتدایی و گرم کردن بدن‌های خود در زمین مرکز ملی فوتبال حاضر شدند و آخرین تمرین خود را پیش از دیدار برابر کنیا برگزار کردند. در این تمرین همه بازیکنان حضور داشتند و زیر نظر امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی تمرینات تاکتیکی خود را انجام دادند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از کانال خبری فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز (دوشنبه) آخرین جلسه تمرینی خود را در مرکز ملی فوتبال برگزار کردند.